Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aslantepe'de kriz

Kulüpler Birliği Vakfı, 15 Ocak Cumartesi günü resmi açılışı yapılacak Türk Telekom Arena'yı ziyaret etti. Kulüp başkanlarının Türk Telekom Arena'yı ziyareti öncesinde statta işçi olarak çalışan iki kişinin Galatasaray ve Fenerbahçe atkılarını yan yana açması krize neden oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BAŞKANLAR TT ARENA'YI GEZDİ - Foto Galeri

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın daveti üzerine Spor Toto Süper Lig'de yer alan 16 kulübün başkanı ve Futbol Federasyonu 1. Başkan Vekili Lutfi Arıboğan stadı gezerken, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ise ziyarete katılmadı. Trabzonspor'un bir temsilcisi ziyarette yer aldı.

Kulüp başkanları meraklı gözlerle stadı incelerken, medya için de toplu fotoğraf çektirdiler.

FENERBAHÇE ATKISI AÇAN İŞÇİ, KRİZ YARATTI

Kulüp başkanlarının Türk Telekom Arena'yı ziyareti öncesinde statta işçi olarak çalışan iki kişinin Galatasaray ve Fenerbahçe atkılarını yan yana açması krize neden oldu.
İki kişi dostluk örneği sergilemek isterken statta çalışan bir güvenlik görevlisi işçinin elindeki Fenerbahçe yazılı atkıyı çekerek aldı.

MEDYANIN İLGİSİ

Kulüp başkanlarının stadı ziyaretine medya büyük ilgi gösterdi.

Başkan Adnan Polat, aşırı ilgi nedeniyle kameraman ve foto muhabirlerini uyararak, geri açılmalarını istedi. Ancak kalabalık nedeniyle bu gerçekleşemezken, basın mensupları tribünlere alınıp, toplu fotoğraf ancak böyle çektirildi. Zaman zaman da stattaki görevliler ve güvenlik ekipleriyle basın mensupları arasında tartışmalar yaşandı.

Ziyaret sırasında Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in Lutfi Arıboğan'la, Kulüpler Birliği Vakfı ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı ve vakfın başkan vekili Göksel Gümüşdağ ile sohbet ettiği görüldü.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Türk Telekom Arena'nın 15 Ocak'taki açılışa yetiştirilmesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Özellikle stat dışındaki çevre düzenlemelerinin henüz tamamlanmaması dikkati çekerken, iki skorborddan birinin ise henüz hazır olmadığı görüldü.

Bu arada, çimlerin gelişimi için saha zemininde güneş ışığı enerjisi veren ısıtma sistemleri kullanılıyor.

Aslantepede kriz 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler