« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aslanlarım bana yeter

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Terim, ‘‘Kimse korkmasın, yeni transfer olsa da olur, olmasa da olur’’ dedi ve ekledi:

‘‘Okan ve Emre'nin maşallahı var. Diğerleri de onlara yakın’’ diyen Galatasaray Teknik Direktörü, eldeki kadronun çok kaliteli olduğunu belirterek, ‘‘Taraftarımızın gönlü rahat olsun. Biz bu kadro ile çok şeyler yaptık, daha da yapacağız’’ ifadesini kullandı.

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, ismi geçen ancak gerçekleşmeyen transferler konusunda ‘‘Kimse korkmasın. Olsa da olur olmasa da olur. Biz bu işi her türlü götürürüz. Bana aslanlarım yeter’’ dedi.

Avusturya kampından memnun olduklarını, ilk ciddi sınavlarını bugün Banic Ostrava'ya karşı vereceklerini söyleyen Terim'in görüşleri şöyle:

GÜROL'U BEKLEYİN

‘‘Taraftarımızın gönlü rahat olsun. Biz bu kadro ile çok şeyler yaptık, daha da yapacağız. Elimizdeki gençler gün geçtikçe daha iyi olacak. Gürol'u iki ay sonra görün. Ancak göbekte oynatacağım iyi bir yabancı bulursam alırım. Çünkü Fatih'i kanatta oynatmak istiyorum.

EMRAH KALİTELİ

Saffet alışkanlığından kurtulamadığını bana gelerek söyledi. O da haklı, çünkü daha önce değişik şekillerde idmanlar yapmış. İstediği zaman idmana çıkmış, istemediği zaman idmana çıkmamış. Ahmet ve Ceyhun'da bir ışık var. Emrah, hücuma iyi katılıp, defans açısından aynı görevi şimdilik yapamayan, kumaşı iyi olan bir futbolcu.

ONLARA GÜVENİYORUM

Aslında önceki gün yaptığımız hazırlık maçından memnunum. Daha da iyi olacaklar. Bugün Banik Ostrava ile ciddi bir maç yapacağız. Futbolcuların ne durumda olduğunu göreceğiz.

Emre ve Okan'a maşallah. Diğerleri de onlara yakın. Yani ben eldeki değerlerime güveniyorum. Eldeki değerler, geçen yıl gibi olursa dışardan arayışa geçmem. Yani ben burada her oyuncumun iş yapmasını bekliyorum. Bunlarla çok şeyler yaptık. Onlara güvenmeyip de kime güveneceğim.

PARA SOKAĞA ATILMAZ

Ben sabırla bu işin mücadelesini yapacağım. Çünkü ülkemizde çok değerli futbolcular var. Oliviera ve Marcio bizle beraber oldular. Bizde bu tip elemanlar varken parayı sokağa atamayız. Gönderme kararı aldık. Bizim gözümüzde böyle. Ayrıca bizden kimse yüksek rakamlarla transfer beklemesin.’’CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz