« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aslan'ın kampı Bolu'da başlayacak

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın yeni sezon kamp ve hazırlık maçlarının programı belli oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hazırlıklarına İstanbul'da başlayan sarı-kırmızılı ekip, 14 Eylül Cuma günü Bolu'da başlayacak İzzet Baysal Turnuvası'na katılacak. Turnuvada Galatasaray'ın yanı sıra Samsun Basketbol, Canik Beldiyesi ve Edremit Belediyesi yer alacak.

Sarı-kırmızılı takım Bolu'daki turnuvanın ardından Macaristan'ın Zalaegerszeg bölgesine geçerek 27-29 Eylül tarihlerinde iki hazırlık maçı oynayacak. 5 Ekim Cuma günü Slovenya'nın Kransjka Gora kasabasına gidecek Galatasaray, 6-9 Ekim tarihleri arasında burada da özel bir turnuvaya katılacak.

Sarı-kırmızılılar, 6 Ekim Cumartesi günü Hırvatistan temsilcisi Gospic Croatia Osiguranje, 8 Ekim Pazartesi günü Sırbistan'dan ZKK Partizan Galenika ve 9 Ekim Salı günü de Alman TSV 1880 Wassenburg veya Slovenya ekibi Ilirija Ljubljana'yla hazırlık maçları yapacak.

Galatasaray'ın Bolu, Macaristan ve Slovenya kampları kadrosunda, WNBA sezonu devam ettiği için Lindsay Whalen, Sancho Lyttle, Sylvia Fowles, Ann Wauters ile sakatlığı devam eden Alba Torrens yer almayacak.
Sarı-kırmızılı ekibin kamp kadrosu, Işıl Alben, Ayşe Cora, Özge Yavaş, Yasemen Saylar, Şebnem Kimyacıoğlu, Şaziye İvegin, Gülşah Gümüşay, Bahar Çağlar ve Nevriye Yılmaz'dan oluşuyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler