« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aslan'da Ayhan sıkıntısı

Galatasaray'da Olympiakos maçı öncesi Ayhan'ın sakatlığı endişe yaratıyor.

Kadir ÇETİNÇALI/İSTANBUL, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Sarı kırmızılı takımda Linderoth, Mehmet Topal, Barış gibi defansif yönlü orta saha oyuncularının hepsinin sakat olması ve bu sakatlıkların üstüne Ayhan'ın Trabzonspor maçında sakatlanması, Olympiakos maçı öncesinde Galatasaray'ın en büyük sıkıntısı olarak görülüyor. Yıldız futbolcu, bugünkü antrenmanda takım çalışmasına katılmazken, fizyoterapistler eşliğinde tek başına çalıştı. Bugün yapılan kontrolünde Ayhan'ın Olympiakos'a karşı oynayıp oynayamayacağı kesinlik kazanmadı. Sarı kırmızılı futbolcu, yarın antrenmandan önce bir kez daha kontrolden geçirilecek ve durumu netlik kazanacak.

Teknik direktör Skibbe, aynı bölgede 4 oyuncunun birden sakatlanması nedeniyle büyük sıkıntı yaşıyor. Ayhan'ın oynamaması halinde Meira, Trabzonspor maçında olduğu gibi yine orta alanda ön libero görevini üstlenecek. Skibbe ayrıca Sabri ya da Mehmet Güven'i orta alanda oynatmayı düşünüyor.

Galatasaray, Olympiakos maçı için son hazırlığını yarın saat 17.00'de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenman ile tamamlayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler