« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aslan'a yakışmadı: 1-0

Cimbom, Almanya'daki sinir harbi şeklinde geçen hazırlık maçında Slamato'nun golüne teslim oldu. Sarı kırmızılı takım yüzde yüzlük poziyonları cömertçe harcarken, 88. dakikada da Ümit Karan'ın ayağından bir de penaltı kaçırdı.

Yusuf BENLİ
SON GÜNCELLEME
G.Saray, Almanya'daki ilk hazırlık maçında kalesinde gördüğü bir gole rağmen kaçırdığı gol poziyonlarıyla dikkat çekti. Brezilyalı rakibi Sao Paolo karşısında özellikle orta alanda değişik varyasyonlar yapan Cimbom, 11. dakikada kanattan gelen bir top sonrası kalesinde golü gördü. ancak oyunu bırıkmayan G.Saray, 7.dakikada Ümit'in nefis rövaşatası sonrası gole çok yaklaştı. Ancak günün yıldızı kaleci Santos gole izin vermedi. 11. dakikada rakip takım öne geçti. Bu dakikada Slamato sağ kanattan gelen topu güzel bir vuruşla Mondragon'un yanından ağlara gönderdi: 1-0.

88.DAKİKADA PENALTI KAÇTI

12. dakikada Serkan kaleci ile karşı karşıya kaldı. Topu Hasan'a çıkardı, bu oyuncu vurmakta geç kalınca Cimbom bir golden oldu. 37. dakikada Ümit sağdan nefis indi, vurdu top üstten auta çıktı. 68 ve 72. dakikaladda Arif'in mutlak pozisyonları cömertçe harcadı. 81. dakikada Ümit Karan nefis bir çalımla ceza sahasına girdi, topa sert vurdu meşin yuvarlak az farkla yandan auta gitti. 88.dakikada Arif düşürüldü, kazanılan penaltıyı Ümit Karan attı. Kaleci gole izin vermedi ve maçın skorunu tayin etti.


STAT: Fridshafen

HAKEMLER: Knut Kircher (**), Volker Wezrel (**), Bayram Dilsiz (**)

G.SARAY: Mondragon (**) (Dk.46 Kerem **), Emre (**), Popescu, (**) Bülent (**) (Dk.46 Vedat **), Perez (**), Ümit (**), Suat (**) (Dk.46 Bülent Akın **), Hasan (**) (Dk.46 Ergün **), Hakan (**), Ümit Karan (***), Serkan (*) (Dk.46 Arif *)

S.PAULO: Cendre (****), Giuliono (**) (Dk.54 Fobinho *), Gstorga (**), Romildo (**) (Dk.67 Elivertor *), Marcio (**), Marcelo (**) (Dk.62 Sdner *), Clandio (**), Ede Silva (**), Sydner (Dk.84 Flek x ), Fabricio (***), Edesoles (**) (Dk.81 Wesley )

GOL: Dk.11 Fabricio

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler