« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aslan şovu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Maçtan sonra Ali Sami Yen’de gövde gösterisi yapan sarı kırmızılıların en büyük sürprizi, kafes içinde stadı dolaştırdıkları bir aslan oldu.

BİR sezonluk aranın ardından yeniden şampiyonluğa ulaşan Galatasaray, bu başarısını tarihe geçecek bir şovla kutladı. 90 dakikanın bitimiyle sahayı karnaval alanına çeviren sarı kırmızılılar, stadyuma kulübün simgesi olan gerçek bir aslanı da getirdi. Bir kamyonetin arkasındaki demir kafes içinde dolaştırılan aslanla ilgili Başkan Adnan Polat, "1992-1993 sezonundan beri böyle bir fikrimiz vardı. Yiğit Şardan aslanı buldu ve buraya getirdi" dedi.

Cevat Hoca havalarda

Bu sırada şampiyonluk turunu attıktan sonra içeri giren futbolcular bir kez daha sahaya döndü ve stadyumda müthiş bir lazer şovu başladı. G.Saraylılar Ali Sami Yen’in ortasına kurulan podyuma "I Will Survive" şarkısı eşliğinde gelirken, mikrofonu eline alan Sabri, arkadaşlarının isimlerini anons etti. Daha sonra da teknik sorumlu Cevat Güler oyuncuları tarafından havaya atıldı. Şova Mecidiyeköy semalarını aydınlatan havai fişek gösterisi ile devam edilirken, tüm uyarılara rağmen taraftarlar saha içine girdi. Bir ara tribündeki bezden yapılmış pankartların alev alması tedirginlik yaratsa da küçük çaplı yangın söndürüldü ve zafer gecesi Kenan Doğulu’nun verdiği konserle noktalandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler