« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aslan’dan Almanya’da coşkulu kutlama

Sarı kırmızılılar 19’uncu Süper Lig şampiyonluğunu Abdurrahim Albayrak’ın da katılımı ile Stutgart’ta gönlünce kutladı.

Salih ŞAHİN/Stuttgart
SON GÜNCELLEME

ALMANYA Galatasaray’ın 19. şampiyonluğunu kutlamak için Stutgart’a akın etti... Galatasaray’ın kazandığı şampiyonluk kutlamaları dün gece yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak’ın katılımı ile gerçekleşti.
Yaklaşık 2 bin kişinin bulunduğu kutlamada Albayrak, taraftarlar tarafından “I love you hocam” tezahüratları arasında davul-zurna ile karşılandı.

‘YÖNETİCİLİK GELİP GEÇİCİDİR’

GECEDE konuşma yapması için sahneye çıkan Abdurrahim Albayrak şunları söyledi: “Bu başarılar kolay gelmedi ve gerçekleşmedi. Bende bu taraftarlardan birisiyim ve tribünün içinden geldim. Ben iyi bir Galatasaraylıyım. Yöneticilik gelip geçicidir. Ben sarı kırmızı aşığıyım. Ben her zaman taraftarım. Galatasaray’a ölünceye dek hizmet edeceğim ve böyle de öleceğim.
Galatasaray’ın birlikve beraberlik içinde başaramayacağı şey yoktur. Bu şekilde değil şampiyonluk Galatasaray Şampiyonlar Ligi kupasını dahi kaldıracaktır. Buna inancım sonsuzdur. I love you hocam diyorum.” Gecede DJ Suat Ateşdağlı’da sahne alırken, şampiyonluk maçında Sneijder’ın tüm takımın imzaladığı 14 numaralı forması açık artırma ile 550 Euro’ya satıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler