« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aslan’da yoğun trafik uyarısı

45 günde 11 zorlu maç oynayacak olan sarı kırmızılı takımda milli futbolcuların yokluğu ve sakat futbolcuların çokluğu nedeniyle izinler kaldırıldı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’da yoğun maç trafiği öncesi başkan Adnan Polat’ın yaptığı "disiplin ve dikkat" uyarısı etkisini gösterdi. 19 Ekim ile 3 Aralık arasındaki 45 günde aralarında Kadıköy’deki F.Bahçe derbisi de olmak üzere 11 zorlu maça çıkacak sarı kırmızılılarda tam gün mesaisi ve yoğun tempo başladı.

Başkan Polat’ın önderlik yaptığı geçtiğimiz pazartesi günkü zirvede, takımın daha sıkı çalışması prensibi benimsenirken teknik direktör Skibbe, milli takımlara giden oyuncuların yokluğu ve sakatların çokluğuna nedeniyle izinleri kaldırdı ve antrenman saysını ikiye çıkardı.

İzinler kaldırıldı

Sarı kırmızılı kulübün futbol komitesi de sağlık kuruluna tam gün mesai talimatı vererek, sakat oyuncuların bir an önce takıma dönmelerini istedi.

Ayrıca Harry Kewell, Milan Baros ve Shabani Nonda’nın "Maçtan bir gün önce yapılan kamplar kalksın" isteğinin başkan Adnan Polat ve Futbol Komitesi’nden geçmediği belirtildi. G.Saray Yönetimi’nin, zorlu maçlar öncesinde henüz istedikleri performansı gösteremeyen takıma böyle bir izin vermeyeceği bildirildi.

Başkan Adnan Polat’ın, büyük bir özveriyle çalışan Futbol Komitesi’nden takımı asla yalnız bırakmamasını istediği ifade edildi. Futbol şubesinin sarı kırmızılı takımın her antrenmanını adım adım takip edeceği ve performansı beğenilmeyen oyuncuların durumuyla bizzat ilgileneceği ifade edildi.

İŞTE O MAÇLAR TARİHMAÇ

 19 EkimTrabzonspor

 23 EkimOlympiakos

 26 EkimEskişehir (D)

 2 KasımGaziantepspor

 6 KasımBenfica (D)

 9 KasımFenerbahçe (D)

 16 Kasımİstanbul BŞB

 23 KasımAnkaraspor (D)

 27 KasımMetalist Kharkiv

 30 KasımHacettepe

 3 AralıkHertha Berlin (D)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler