"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Aslan burcunun diğer burçlarla ilişkileri

ASLAN VE TERAZİ
Her iki tarafın da yaşamında aşkın çok büyük bir önem sahip olması, bir araya gelmelerini kaçınılmaz kılar. Aslan’ın kolayca karara varabilme kapasitesi, kararsızlıklarıyla ünlü Terazi’nin rahatlamasına yardımcıdır.

Terazi’nin nazik, zarif davranışları ve kuvvetli estetik yargıları, Aslan’ın egosunun beslenmesine ve tatmin olmasına yardım eder. Ortak sosyal faaliyetler, dostlar, arkadaşlar ve evde verilen davetler, ilişkinin giderek güçlenmesine ve sağlam temellerin oluşmasına neden olacaktır.

Zodyak’ta uyum içinde bulunan bu ikili, dış dünyayla ilişkilerinde aranan insanlardandır. Birbirlerine verdikleri değeri, diğer insanlar içinde de göstermekten çekinmeyen bu çiftin, insanları eğlendiren, etkileyen ve kendilerine çeken özel bir karizması vardır. Bu özellikleri birbirlerine daha da bağlanmalarında önemli role sahiptir.
Aslan ve Terazi, cinsel yaşamda da hayatın diğer alanlarında olduğu gibi mükemmele yakın bir uyum içindedirler. Aslan’ın sıcaklığı, Terazi’nin zarafetiyle birleşince sekste de müthiş bir ikilinin ortaya çıkması kaçınılmazdır.
Yarın diğer burçlarla devam edeceğiz.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI