"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Aslan burcunu 2010’da neler bekliyor?

İŞ, KARİYER VE PARA
Yıl içerisinde eşinizin, işbirliği yaptığınız kişilerin veya ortağınızın maddi durumundaki genişlemelerden veya başkalarının kaynak ve imkanlarından fayda sağlayabileceğiniz, kredi veya borçlar konusunda zorlanmayacağınız, alacaklarınızı kolayca tahsil edebileceğiniz, sağlık dahil pek çok konuda korunacağınız bir yıla giriyorsunuz. şans oyunları, miras, nafaka, prim veya telif yoluyla da bol para kazanmanız söz konusu olabilir.
Yılın ikinci yarısında ise, yabancılarla ilişkiler, bilişim sektörü, yurtiçi ve yurtdışı seyahatler, eğitim, medya veya ticaret konularında değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Zorlu koşullar altında (özellikle nisan ayı) olsa da, maddi açıdan şanslı olabileceğiniz bir yıl. Ancak, iş koşullarınız farklılaşabilir veya tamamen farklı bir şirkette ya da sektörde çalışmaya başlayabilirsiniz.

AŞK, İLİŞKİLER VE YARATICILIK GEREKTİREN İŞLER
Mevcut birlikteliklerinizde değişik şanslar yakalayabileceğiniz bir yıla giriyorsunuz. şanslar maddi fırsatlar şeklinde kendini gösterebilir. Aşklar veya ufak tefek romantik şanslar, yabancılar kanalıyla ya da seyahatler esnasında oluşabilir. Yaz ayları tüm yıla kıyasla daha fazla romantizm ya da romantik fırsat içerse bile, yılın belirgin teması, aşk ve romantizm değil açıkçası.

AİLE İLİŞKİLERİ VE SAĞLIK
Satürn (disiplin) önümüzdeki 2,5 yıl boyunca sizin yakın çevreyle ilişkiler ve kardeşlik kısmınızda ilerliyor. Kardeşlerinizle ilgili konular, seyahat veya iletişim hayatınız karmaşalarla dolu olabilir. Kardeşlerinizin veya kardeşiniz kadar yakın kişilerin hayatlarında meydana gelebilecek olaylar nedeniyle onlara destek olmanız ve yardım etmeniz gerekebilir. Ya da bu kişilerle birbirinizi anlamakta zorlanabileceğiniz için, aranıza bu süreçte mesafe koymak isteyebilirsiniz.
Pluton ise işte yaşanan yoğunluk ve stres nedeniyle oluşabilecek sağlık sorunlarına karşı tedbirli olmanız ve vücudunuza dikkatli bakmanız gerektiğine dikkat çekiyor.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI