Gündem Haberleri

  Asla Vazgeçmem yeni sezonda ekrana kilitleyecek! Yeni bölümde neler olacak?

  Hürriyet Haber
  01.10.2015 - 17:34 | Son Güncelleme:

  Show Tv'nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem yeni sezonun ilk bölümüyle bu akşam 20.15'te Show Tv ekranlarına gelecek.

  Show Tv'nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem sezon finalinin ardından yeni sezonun ilk bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Sevenleri tarafından merakla beklenen dizinin yeni sezonu çok ses getirecek.

  Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği başrollerini Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe'nin paylaştığı Asla Vazgeçmem bu akşam 20.15'te Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

  İCLAL İNTİKAMINI NASIL ALACAK?

  “Asla Vazgeçmem”in 19. Bölümünde; Kocasını Nur ile öpüşürken gören İclal’in baygınlık geçirerek hastaneye kaldırılması kopacak fırtınayı belli bir süre ertelese de İclal’in bu durumu kolay kolay hazmedebilmesi mümkün olmayacaktır. Kızını korumadaki tek yolun, İclal’in Yiğit ve Nur’la yüzleşmesini engellemekten geçtiğine inanan Aytül’e rağmen İclal durmayacaktır.

  Ufak tacizlerle başladığı bu ilişkiyi sonlandırma çabası birkaç gün içinde onu kesin bir çözüm için cinayet planlamasına kadar götürecektir. Elmas’dan yana ağzı sürekli yanan ama ondan bir türlü vazgeçemeyen Cahit ise bir kez daha Elmas’ın tuzağına düşecektir.

  Her şeyden habersiz olan Nur ve Yiğit ise sorunlarının bir kısmını çözmüş olmanın rahatlığı ile aşklarını doyasıya yaşadıkları bir dönemdedirler. Ancak bu dönem uzun sürmeyecek, Fırat’ın kötücül çabaları, Aytül’ün oyunları, İclal’in planları sayesinde hayatları yeniden karışacaktır.

  Asla Vazgeçmem yeni sezonda ekrana kilitleyecek Yeni bölümde neler olacak

  SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

  Müştemilat halkı, Nur ve Yiğit’in evli olduğunu öğrenince şoke olurken, İclal ise Fırat’ın kendisine olan umutsuz aşkını öğrenmesiyle neye uğradığını şaşırır. Bu gizli gerçeğin ortaya çıkması, İclal’in kafasına aile sırlarıyla ilgili yeni şüphe tohumları eker.

  Nur ve Yiğit birbirlerinde açtıkları yaraları sarmak isterken, Nur’un İclal’le anlaşıp müştemilata geri dönmesi aşıkları bir kez daha karşı karşıya getirir. Nur ve Yiğit arasında mankenlik savaşı kıran kırana devam ederken, İclal ve Nazan’ın aralarının bozulmasıyla çiftlikte dengeler değişir.

  İclal, bir anda büyük bir gerçekle yüzyüze gelirken, bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.


  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı