« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Asla 17'de 17 yapamaz

Otoriteler, yeni transferleriyle çıktığı ilk maçında şov yapan siyah beyazlıların tüm rakiplerini yenemeyeceğini söyledi. Dirençli takımlara karşı Beşiktaş’ın zorlanacağı fikrinde birleşildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GUTİ ve Quaresma’lı kadrosuna Simao, Almeida ve Fernandes’i de katan Beşiktaş, Bucaspor maçında yeni haliyle ilk kez sahne aldı ve sahadan 5-1’lik galibiyetle ayrıldı.

Karşılaşma sonrası ise muhteşem futbolla taraftarını keyiflendiren ve rakiplerine gözdağı veren siyah beyazlıların ikinci yarıdaki tüm maçlarını kazanıp, kazanamayacağı yani “Bu Beşiktaş 17’de 17 yapar mı?” tartışması gündeme geldi.

Biz de bu soruyu otoritelere yönelttik ve şu yanıtları aldık...

İlker YASİN
Hürriyet yazarı


Kesinlikle 17’de 17 olmaz
TÜRKİYE’de hiçbir takım bütün maçlarını kazanamaz. Dünyanın en iyi takımı kabul ettiğimiz Barcelona bile kupa maçı da olsa 2. Lig takımı R.Betis’e yenildi. Beşiktaş takılacak. Her rakibi yenmesi mümkün değil. Bu eşyanın tabiatına aykırı.

Sinan Engin
Hürriyet yazarı

Bu savunmayla mümkün değil

BEŞİKTAŞ’ın 17’de 17 yapması gerektiğini en başta biz söyledik ancak siyah beyazlıların öncelikle savunma sorununu çözmesi lazım. Bu Beşiktaş, dirençli oynayan takımlara karşı sıkıntı yaşıyor. Dolayısıyla Beşiktaş’ın 17’de 17 yapması zor.

Mehmet Özdilek Antalyaspor
Teknik Direktörü

Oldukça zor görünüyor

İKİNCİ yarının ilk maçını farklı kazanması Beşiktaş’ı rehavete götürmesin. Bucaspor uyum sorunu yaşıyor. Defansta önemli arızaları var. Kadroya baktığınızda 17 maçı da kazanmaması için neden yok; ama ligimizde Beşiktaş için bu hedefe ulaşmak kolay olmaz.

Samet Aybaba
Bucaspor Teknik Direktörü

Üstüne koyarsa belki

BEŞİKTAŞ’ın Bucaspor karşısındaki oyununun üstüne koyması halinde ligin kalan 17 maçını da kazanması mümkün. Fakat defansif sorunlarını gidermezlerse işleri zor. Bizim yapamadıklarımızı yapan bir takım Beşiktaş’ı zorlayacaktır.

Bunları da Beğenebilirsiniz