KAYSERİ HABERLERİ

ASKON’dan Oran’a Ziyaret

IHA
28.10.2015 - 09:19Son Güncelleme :

ZİYARET

IHA

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan ve beraberindeki heyet, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) Genel Sekreteri Kamiş Taşcı’yı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan ASKON Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan, derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Özcan, "16 yıl önce kurulmuş olan Anadolu’muzun milli ve manevi değerlerimize bağlı ülkemizin bağımsız ve güçlü bir ekonomisi olsun diye gayret gösteren iş adamları tarafından kurulmuş, bugün yurt genelinde 27 şube yurt dışında 4 temsilciliğiyle güçlü ve saygın bir temsil gücüne sahip olan ASKON, kuruluşların ve müteşebbislerin uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, ekonomik pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için kendilerine destek vermekte ve onlara rehberlik etmektedir. Üyelerinin kurumsal altyapısını güçlendiren, üyeleri arasındaki sosyal, ticari ve milli şuuru geliştiren, aynı misyonu benimsemiş ulusal ve uluslararası kuruluş ve müteşebbislerle sağlıklı ilişkiler kuran, iş çevrelerinin yararlanmasını sağlayacak platformlar ve fırsatlar oluşturan, işbirliği alanları ve projeleri üreten, Türk ekonomisi ve müteşebbislerinin ulusal ve uluslar arası alanda en güçlü ve ilk akla gelen temsilcisi olmayı hedefleyen ekonomide ahlak ilkelerini alan etkin bir kuruluş" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden ASKON’dan Oran’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 09 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ASKON’dan Oran’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı