GAZİANTEP HABERLERİ

ASKON Adana Şubesi, GTO Başkanı Bartık’ı Ziyaret Etti

IHA
06.10.2015 - 12:36Son Güncelleme :

BARTIK, ANADOLU ASLANLARI İŞADAMLARI DERNEĞİ (ASKON) ADANA ŞUBE BAŞKANI RECEP ÇALIŞKAN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN ZİYARETİNDE YAPTIĞI KONUŞMADA, ŞEHİRLERARASI İŞBİRLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ İÇİN ÇALIŞTIKLARINI SÖYLEDİ.

IHA

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, büyüme ve gelişmenin sancılı olduğunu belirterek, “Türkiye’nin geleceğinden umutluyum” dedi.
Bartık, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde yaptığı konuşmada, şehirlerarası işbirliğinin geliştirilmesi için çalıştıklarını söyledi. Şehirlerin gelişmesinin önemli olduğuna dikkati çeken Bartık, ancak bu gelişimin tek başına olmaması gerektiğini ifade etti. Güçlerin birleştirilmesi gerektiğine işaret eden Bartık, “Gaziantep’in yalnız başına büyümesi fayda sağlamaz. Çevresindeki illerde sorun olan, huzursuzluğun hakim olduğu şehirler tek başına büyüse de bu büyüme sağlıklı olmaz. Bu nedenle Gaziantep Ticaret Odasının öncülüğünde 7 ilimizi bir araya getirerek, Bölgesel Kalkınmada Güçbirliği Platformu’nu oluşturduk. 3 ayda bir oda başkanlarıyla bir araya geliyoruz, bölgenin ve illerin sorunlarını konuşup çözüm üretmeye çalışıyoruz. Birlikten güç doğacağına inandığımız için bu birlikteliği önemsiyoruz” dedi.
Gaziantep’in birlik ve beraberliğin şehri olduğuna dikkati çeken Bartık, “Gaziantep’in menfaatine olan her çalışmada insanlar bir araya gelir. Bu birlik ve beraberliğin daim olması için çalışıyoruz” diyerek devam etti. Türkiye’de yaşanan olumsuzluklara rağmen geleceğin aydınlık olduğunu ifade eden Bartık, “Büyüme ve gelişme sancılı olur, Türkiye’nin geleceğinden umutluyum” diye konuştu. ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan da derneğin faaliyetlerine değinerek, Adana’nın gelişimi için yaptıkları çalışmaları anlattı. Ziyarette ASKON Gaziantep Şube Başkanı Hayri Ünal da hazır bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden ASKON Adana Şubesi, GTO Başkanı Bartık’ı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ekim 2015 tarihinde saat 12 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ASKON Adana Şubesi, GTO Başkanı Bartık’ı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:46
 • Guneş
  07:28
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:07
 • Akşam
  17:22
 • Yatsı
  18:53
Sayfa Başı