Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Askerlerim hazır

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yeni sezon için savaşacak bir kadro oluşturduklarını belirten Beşiktaş Teknik Direktörü Feldkamp, ‘‘Geçen yılki yabancılar kalitesizdi. Amokachi'yi de tamamen sildim’’ derken, ‘‘Süper golcü yolda’’ mesajı verdi.

<ı>Hedef şampiyonluk

Beşiktaş Teknik Direktörü Feldkamp yeni sezona şampiyonluk iddiası ile girdiklerini belirterek, ‘‘Siyah beyazlı takıma şöhretli futbolcu yerine savaşan askerler aldık. Beşiktaş'ta güçlü olan formayı giyer. Genç ve diri bir kadro oluşturduk. Transferlerimin hepsine güveniyorum. Almanya'nın en güçlü oyuncularını aldık’’ dedi.

<ı>Ben varken Amokachi yok

Del Solar, Sellami ve Ohen'nin kalitesiz oyuncular olduğunu ileri süren Feldkamp, ‘‘Bonservis bedelini getiremediler. Ne kadar kaliteli oldukları ortaya çıktı. Ben burada olduğum müddetçe Amokachi'nin faydalı olmayacağına inanmıyorum. Kafamda böyle bir oyuncu yok’’ yorumunu yaptı.

<ı>Son transfer golcü

Beşinci yabancının forvet olacağını ileri süren Alman çalıştırıcı sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Benim golcüm ceza sahasında işi bitirmeli. Top taşıyan forvet istemiyorum. Süper bir golcü getireceğim. Bu arada Türkiye'de Alpay'a böyle yüksek parayı verecek kulübün olmasına şaşıyorum. Alpay'dan çok büyük para gelmesi Beşiktaş'ın menfaatinedir.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz