"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Aşk yokmuş!

Akkök Holding ve Akmerkez’in ortağı, 60 yaşındaki işadamı Ali Dinçkök ile Serra Tokar’ın son günlerde davetlerde birlikte görünmesi ikili arasında aşk dedikodularının çıkmasına neden olmuştu. İkili, son olarak Cirque du Soleil’in Abdi İpekçi Arena’daki galasına birlikte katıldı. Dedikodularla ilgili Serra Tokar, Ali Dinçkök’ün Ece Ege ile aşk yaşadığını ve her ikisiyle de çok yakın arkadaş olduğunu söyledi..

Nişantaşı'nda Şamdan eğlencesi

Nişantaşı’nın popüler eğlence mekânı Supermarket’te düzenlenen salı partilerine ünlü isimler ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu akşamki partide konukları, Şamdan’ın sahipleri Mehmet Tuna ve Melda Tuna ağırlayacak. Gecede eğlence, Supermarket’le de sınırlı kalmayacak. Partinin ‘after party’si, Şamdan’da yapılacak!

Türk lokumu Londra’da

Zeynep Keyman Garan, Kuruçeşme’de hizmet veren Lokum İstanbul’un ikinci şubesini, Londra’da, dünyanın en pahalı markalarının yer aldığı Walton Street’te açıyor. Kapılarını mayıs ayında açacak mağazada lokum ve kolonya gibi geleneksel Türk ürünleri satılacak.

Aile oldular

Alarko Holding’in ortaklarından Üzeyir Garih ve Lili Garih’in kızları Dalia Garih, Daron Herzikowitz’den boşandıktan sonra Gary Lachman ile flört etmeye başlamıştı. Aile arasında gerçekleşen küçük bir törenle nişanlanan Dalia Garih ve Gary Lachman’a İstanbul gecelerinde rastladım. Yanlarında Garih’in kızı Natalie ile oğlu Niv de vardı.

Lüks yatlar yeni modeller

Ömer Malaz’ın sahibi olduğu lüks yat üreticisi Numarine, “68’ Fly” ve “130’ wb” adlı yeni modellerini CNR EXPO Fuar Merkezi’nde tanıttı. Can Yalman, davetlileri Tommaso Spadolini ve Umberto Tagliavini’nin tasarladığı 130’ wb modeliyle ilgili bilgilendirdi. Ödüllü yat tasarımcısı Tony Castro’nun imzasını taşıyan 68’ Fly modelini ise Numarine’in yeni CEO’su Patrik von Sydow tanıttı.

X