Gündem Haberleri

  Aşk intiharı mı cinayet mi ?

  Ali GÜLER/KONYA, (DHA)
  10.07.2007 - 11:42 | Son Güncelleme:

  KONYA’da 24 yaşındaki evli Halil İbrahim Erdal, komşusunun kızı 16 yaşındaki Kadriye Ertaş ile sanayi sitesinde bir berber dükkanında başlarından vurulmuş halde bulundu. Kadriye Ertaş'ın ölmüş olduğu anlaşılırken, Halil İbrahim Erdal ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Olay yerinde bir de tabanca bulunduğunu belirten polis, Erdal ve Ertaş'ın vurulmalarının intihar mı, yoksa cinayet mi olduğunu belirlemeye çalışıyor.

  Selçuklu İlçesi Eski Sanayi Sitesi Yeni Sanayi Caddesi üzerindeki Demir Erkek Kuaförü’nü saat 09.00 sıralarında açmaya gelen çırak, dükkanın ikinci katında kanepenin üzerinde iki kişinin kanlar içerisinde yattığı görünce polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ve 112 Acil Servis ekipleri, Halil İbrahim Erdal’ın yaşadığını belirleyince, hemen Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırdı. Halil İbrahim Erdal’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. Kadriye Ertaş'ın ise ölmüş olduğu anlaşıldı.

  OLAY YERİNDE TABANCA VE BİRA ŞİŞESİ

  Polis yetkilileri Ertaş ve Erdal’ın kafalarından tabancayla vurulmuş olduklarını, olay yerinde bir de tabanca bulunduğunu, berber dükkanındaki aynada ise siyah boyayla ‘Yalan dünya’ yazıldığını ve yazının yeni olduğunu tahpmin ettiklerini söyledi. Ertaş ve Erdal’ın bulunduğu yerde 1 de boş bira şişesi olduğu görüldü. Halil İbrahim Erdal’ın evli olduğu, Kadriye Ertaş'ın da komşularının kızı olduğu kaydedildi.

  Polis, Erdal’ın olay gecesi berber dükkanını işleten arkadaşından işyerinin anahtarını aldığının anlaşıldığını da belirtti. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürdürülüyor.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı