ANKARA HABERLERİ

Aşk-ı Memduh Başkent’i güldürmeye geliyor

Hürriyet Haber
28.03.2017 - 17:50Son Güncelleme :

Ünlü oyucular Erhan Yazıcıoğlu, Nurseli İdiz, Volkan Severcan ve Melda Gür’ün rol aldığı Aşk-ı Memduh tiyatro oyunu Ankaralı tiyatroseverlerle buluşacak.

Hürriyet Haber

Birbirlerinden siyahla beyaz kadar farklı olan Canan ile Memduh’un birbirlerine fayda sağlamak amacıyla girecekleri sözde ilişkiyi anlatan komik ama gerçekçi bir oyun olan Aşk-ı Memduh 2 Nisan’da Şinasi Sahnesi’nde sahnelenecek. 

TRUMP’I CANLANDIRACAK

Usta oyuncuların rol aldığı oyunda Dr. Aşkın Sevgiseli karakteri ile seyirciyle interaktif diyaloglar kuran Erhan Yazıcıoğlu Trump tiplemesi ile ilgi çekerken, Memduh karakterini Volkan Severcan, Canan karakterini Melda Gür, Canan’ın annesi Münevver karakterini Nurseli İdiz canlandırıyor. Küresel kültür üzerine eleştirilerde de bulunulan oyunda, başarılı yönetmen Bora Severcan bu seferde ilişkiler üzerine konuşturduğu mizah anlayışıyla izleyenleri kahkahaya boğuyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Aşk-ı Memduh Başkent’i güldürmeye geliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 17 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aşk-ı Memduh Başkent’i güldürmeye geliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı