« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Aşk avcısının son Ceylan'ı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Henüz iki aydır mankenlik yapan Sibel Ceylan, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'le aralarında gizli bir aşk olduğu dedikodularını sonunda doğruladı.

Sibel Ceylan, Erbil'le birlikte olduğunu itiraf etti. Kanal D'deki ‘‘Çarkıfelek’’ adlı yarışma programını sunan Mehmet Ali Erbil'le yaklaşık iki hafta süren kısa bir ilişki yaşadığını açıklayan Ceylan, ‘‘Mehmet'le saygı çerçevesi içinde büyülü bir şey yaşadık’’ dedi. Sibel Ceylan, Erbil'in medyatik bir isim olmasından dolayı ilişkilerinin yıpranacağına inandığını söyledi. 20 yaşındaki güzel manken, ilişkilerini özgür ve rahat ortamlarda yaşamaktan yana.

Evlilik karşıtı olmadığının altını çizen Sibel Ceylan ‘‘Evliliği her normal insan gibi ben de sıcak karşılıyorum. Korkulacak bir kurum olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden ben de doğru insanı bulduğumda, doğru bir zamanda tabi ki nikah masasına oturacağım. Ancak Mehmet'le evlilik konusunda hiçbir plan yapmadık’’ dedi.

İzmir doğumlu olan Sibel Ceylan, geçtiğimiz günlerde İstanbul'a yerleşti. Mesleğinde başarılı olmayı hedeflediğini belirten Ceylan, adının sık sık aşk dedikodularıyla gündeme gelmesinden hiç hoşnut değil. Açık sözlülüğüyle bilinen güzel manken, Mehmet Ali Erbil'e aşık olmadığını, ama Erbil'in kadınları etkilemek konusunda kesinlikle çok profesyonel olduğunu belirtti. ‘‘Mehmet'le henüz çok kısa bir süredir birlikteyiz. Henüz ona aşık değilim. Ama Mehmet'e büyük saygı duyuyorum. O sevimli, şakacı, espirili ve etkileyici bir erkek’’ diyen Sibel Ceylan, her duygunun oluştuğu anda mutlaka yaşanması gerektiğine inandığını söyledi. Ceylan ‘‘Yarın ne olacağımız belli değil. ‘Keşke'lerle yaşamanın acı olduğunu düşünüyorum. Bence insan, hayatına giren her güzel şeyin tadına varmalı. Her duyguyu hiç ertelemeden yaşamalı. Ben öyle yaptım’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz