GeriFutbol Asıl Önder beni aldattı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asıl Önder beni aldattı

”Fenerbahçe’deki “alemler zinciri”, “aşk üçgeni” skandalları dizisinin 3. günündeyiz…

Futbol camiası günlerdir bu iddialara kilitlenmiş durumda.
Herkes arkası gelecek mi? Daha neler olacak diye sorup duruyor.
Fenerbahçe yönetimi “alemcilerin defterini” daha önce dürdüğüne göre, “aşk üçgeninde” adı geçen futbolcularını bu yazı dizisiyle yakın takibe aldığını biliyorum.
Önder Turacı da sessiz, olayın diğer kahramanı Volkan Babacan da!
Zaman neyi gösterecek bilinmez ama, biz günlerdir kamuoyunun merakla izlediği GÜNEŞ’teki bu “çarpık aşk üçgeni” iddialarını “duyumlardan yola çıkarak kaleme almadık. Almazdık ta zaten…
Saha dışında yaşanan bu olayların Fenerbahçe’nin “tarihinde hiç bu kadar kötü kaçırmadığı son şampiyonlukta” rolünün de olduğu bir gerçek!
Arkadaşının “aşkına” yan bile bakmanın psikolojik yansımasının, takım içindeki dayanışmayı nasıl etkilediği psikologların işi olsa gerek.
Bu aşkın “Mahkemelere taşındığı” artık resmi belgelerde saklı.
İsteyen hukukçu ve tabi ki Fenerbahçe hukukçuları da, Önder ile evlilik hayali kuran Kraliçe Kübra Aslan’ın, Kadıköy Adliyesi’ne verdiği; 19.01.2010 tarihli 10/2920 Hz, 10/7113 Tk sayılı 3. Ağır Ceza Mahkemesi dosyasındaki, “Volkan babacan, nişanlım Önder’e benimle ilişki  yaşadığını söylemiş, aleyhimde iftira, yıpratıcı konuşma yaparak ilişkilerimizi  ve nişanımızı bozmuştur” iddialarını…
İsteyen, olayda adı geçen bu yüzden de elini, sevgilisine savurduğu bir yumrukla kapı camına vurarak parçalayan, hastanelik olan, takımdan kadro dışı bırakılarak, kulüple yollarını ayrılma noktasına getirmiş Önder Turacı’nın Cumhuriyet Savcılığına verdiği, ,”Kübra, bana sadakatli kalmadığı için ayrıldık. Ayrıca Volkan ile Kübra’yı el ele sinemadan çıkarken ben de gördüm” ifadesindeki sözlerinden nelerin yaşandığını öğrenebilir.
Ama, “birileri”  sussa da biz yine sorumlu gazetecilik örneği yaparak, “Olayların Baş Rol Kraliçesi” Kübra Aslan’ın penceresinden de bir ışık tutmaya çalışacağız.

ÖNDER TURACI’NIN NİŞANLISI KÜBRA ASLAN KONUŞTU

-Kübra, Önder, Volkan ve seninle aranda yaşananları sen anlatır mısın. Nasıl başladınız, neden böyle oldu?
Yarışma sırasında, Ayfer sayesinde tanışma fırsatımız oldu Önder Turacı ile.
Önder’i ben daha önceden hiç tanımıyordum. O şekilde tanıştık. Ondan sonra Önder ile İstanbul’da görüştük, gayet güzel anlaştık. İlişkimiz gayet güzel gidiyordu, ailesi geldi beni istedi ailemden.
O dönemde Selçuk Şahin ile Ayfer’in ilişkisi de devam ediyordu.
Benim Önder ile kavgalı olduğum bir dönemde, Ayfer ve Selçuk Reina’ya gideceğini söyledi. Ben de gitmek istediğimi söyledim. Ablam, Ayfer ben ilk kez Reina’ya o zaman gittik. Reina’da Selçuk ve Volkan Babacan vardı. Selçuk beni Volkan ile tanıştırdı.
-Volkan Demirel ile mi tanıştınız?
Hayır yanlış anlaşılmasın. Volkan Babacan ile tanıştık. Ablam da tanıştı. Volkan ile ablam konuştular o gece, telefon alışverişi yaptılar. Aradan bir hafta geçtikten sonra da ablamla görüşmeye başladılar. Ben de o zaman tanıdığım için ara sıra mesajlaşmalarda oldu Volkan ile aramızda. O sıralarda Önder’de İstanbul’daydı. Volkan ile arkadaş olarak görüştük.
Ablam ile Volkan’ın yakınlaşması hızlandı. Sevgili oldular.  Bir gün bir maç dönüşü Volkan ablam Öykü ile nişanlanacağını söylemiş Selçuk’a. O da, “aa, kız seni çok seviyor.İnşallah tamamına erer” demiş Volkan’a… Daha sonra Volkan, “ben ablasıyla takılıyorum, ama kız kardeşi de çok iyi” diye imalı laflar ediyor hakkımda.
-Seni niye ateşe atıyor o zaman Volkan…
Meğer Reina’daki ilk tanışmamızda Volkan aslında beni beğeniyor. Ama ben Önder ile birlikte olduğum için de bana yaklaşamamış. Biz görüşüyorduk ama arkadaş olarak. Ayrıca ablam ile çıkan biriyle ben niye olayım ki. Bir de Önder ile aynı takım arkadaşılar. Neden böyle bir şey yapayım Salak mıyım ben.
-Sonra neler oldu?
Ayfer’de bir gün bana “Volkan ablandan değil, senden hoşlanıyor” dedi. Saçmalama dedim, Önder’le olduğum için zaten olmaz dedim.
-Ayfer aranızı mı bulmaya çalıştı Volkan’la?
Ayfer zaten baş arabulucu. Ayfer bizim yarışmadan Duygu Afacan diye bir kızı tanıştırıyor Volkan ile.
-Önder ile ilişkileriniz ne zaman kopma aşamasına geldi peki?
Bir gün, Ayfer, Volkan ve ben birlikte önce sinemaya, sonra Bebek Lucca’da yemeğe gittik. Gayet güzel sohbet ettik. Birlikte fotoğraflar çektirdik. Eve döndük. Daha sonraki günlerde biz Ayfer ile konuşmamaya başladık. Çünkü Önder, “Bu kız kötü yolda” diyerek onunla konuşmamı istemiyordu. Biz de Önder ile yüzük takıp nişanlanınca, Ayfer ile görüşmeyi tamamen kestik.
Ayfer bu duruma bozulmuş ben kötü kız mıyım diye. Sonuçta benim iyi ve ciddi bir ilişkim varsa onunla görüşmeme hakkım var tabi ki! Bizim aramız soğuyunca Ayfer bir şekilde Önder’e, “Volkan Babacan’ın benden hoşlandığını, birkaç kez görüştüğümüzü, Bebek’teki yemeği ve sinema olayını” anlatmış.
-Önder bunu duyunca bozuluyor haliyle öyle mi?
Tabi ki, çünkü beni seviyor,  nasıl takım arkaşım, sevgilime, nişanlıma yazar” diye bozulur doğal olarak. Volkan’da takım arkadaşı sonuçta. Önder bunu duyunca, bana söyledi. Ben de kesinlikle aramızda bir şey yok dedim. Önder de o zaman senden bir şey rica ediyorum, savcılığa gidip Volkan’la yaptığınız mesaj kayıtlarını alalım dedi.
-Senin açıklamaların ikna etmemiş yani, mesajlara bakacak ve içi rahat edecek Önder’in öyle mi?
Aynen öyle. Güven problemi yaşandı aramızda. Bende savcılığa gidelim alaım dedim. Sonra olayla duruldu ben savcılığa gitmekten vaz geçtim.
-Önder ile ilişkileriniz ne zaman kopma aşamasına geldi?
Ayfer, “Volkan Kübra’dan hoşlanıyor” sözünde ısrar edince bu konu Önder’in kafasına yeniden takılmaya başladı. Sen nasıl benim takım arkadaşımla konuşursun, görüşürsün. Volkan benim kız arkadaşıma nasıl yazar diyerek ikimizi de suçlamaya başladı. Bunun üzerine telefonla Volkan’ı arayarak hoparlörü açıp tutum ve sordum, “Volkan lütfen söyle Önder’e, aramızda bir şey oldu mu?” diye. “Öyle bir şey olamaz ki. Ben senin ablanla birlikteyim” dedi, Önder de bu açıklamasını duydu. Ama tam ikna olmadı galiba.

EVDE YAŞANAN KAZA DEĞİL KAVGA VE DAYAK

-Peki, Önder’in cam kesikleriyle yaralandığı, kimilerinin “kaza” diye açıkladığı o gece neler oldu Kübra?
Ben o gün Önder’in annesine, evlerine gittim. Önder’de dışarıda bardaymış,  Fremm’e gitmişler içmişler, yanında da bir kız varmış galiba. Mesajlarla bana “geldim, geliyorum” dedi ama oldukça geç geldi eve.

OLAY KRALİÇE KÜBRA: ASIL ÖNDER BENİ ALDATTI

-Senin dışında bir kız mı? Yeni bir ilişki mi yani?
Bilmiyorum, emin değilim. Ama Önder ile birlikte olduğumuz dönemde beni aldattı? Bu nedenle bitti aramızdaki ilişki.
-O geceye döner misin yeniden, tam olarak ne yaşadınız evde?
Önder’i o gece aradığımda telefonunu açmıyordu. Ben, o barda tanıdığım birini arayarak yanında bir kız olduğunu öğrendim. Gitmedim, Önder’i bekledim. Gece geç saatlerde evlerinin olduğu asansörde bir gürültü koptu.

BANA ATTIĞI YUMRUK, KAPI CAMINI PARÇALADI

Gelen Önder’di ve çok sarhoştu. Ayakta duramıyordu, bağırmaya, çağırmaya ve bana sataşmaya başladı. İçki istedi benden vermedim. Ayağa kalktı ben mutfağın ordaydım, üzerime yürüdü. Bana bir yumruk salladı, ben eğilince yumruğu arkamdaki mutfak kapısının camını parçaladı. Her taraf kan oldu.Ben bayıldım kanı görünce, annesi bayıldı.Arkadaşı vardı yanında, kolunu sardı ve hemen hastaneye gittik. Kaza 13 Aralık’ta oldu, biz 24 Aralık’ta doğum günüme kadar görüşmeye devam ettik. Aile arasında bir nişan daha yapacaktık çünkü.
-Neden ayrıldınız o zaman görüşmeniz devam ettiyse?
Ayrılışımızın nedeni bana göre Volkan Babacan değildi. Asıl sebebi, Önder’in beni aldatmasıdır.
-Birlikteliğiniz süresince sen Önder Turacı’yı aldattım mı peki?
Kesinlikle aldatmadım, çünkü seviyordum Önder’i…
-O zaman bu işi savcılığa, mahkemeye niye taşıdınız?
Sonuçta seviyordum ve ayrılmak istemiyordum. Savcılığa baş vurayım, bari Volkan ile aramızdaki mesajların alıp, bu kuşkulanmalarını yok etmek ve Önder’i ikna etmek için gittim savcılığa. Tamamen iyi niyetle gittim. Zaten Volkan Babacan’a açtığım dava hakaret davasıydı.
-Önder bu olay yüzünden Volkan’la konuşmamış mı, hiç tartışmamış mı?
Bilmiyorum. Benim yanımdayken böyle bir konuşmaya  tanık olmadım.
Önder’i de birkaç kez savcılığa gidip ifade vermesini ben istedim. Volkan ile aramızda bir mesajlaşma olduysa niye kendimi riske atıp rezil olayım ki!
-O zaman neden savcılığa, mahkemeye taşıdınız bu olayı?
Kendimi aklamam için mahkeme yoluyla bu mesajları almam gerekiyordu.
-Sadece mesaj almak için bir insan hakkında dava açılır mı?
Evet, mesajları almak için açtım bu davayı.
Önder mesajlara, konuşmalara takılmıştı. Volkan ile ne konuştunuz ne yaptınız diyordu sürekli olarak.

MAHKEMEDE BAŞKA… DIŞARDA BAŞKA İFADELER..

-Ama sen Mahkemeye verdiğin dilekçende, “Volkan babacan, nişanlım Önder’e benimle ilişki  yaşadığını söylemiş, aleyhimde iftira, yıpratıcı konuşma yaparak ilişkilerimizi  ve nişanımızı bozmuştur” iddialarında bulunmuşsun!
Bunlar, Ayfer’in ağzından Önder’e aktarılan sözler.
-Önder’de savcılık ifadesinde,”Kübra, bana sadakatli kalmadığı için ayrıldık. Ayrıca Volkan ile Kübra’yı el ele sinemadan çıkarken ben de gördüm” demiş, görüntü CD’sini savcılığa teslim etmiş.
Reina dışında benim Volkan ile birlikte çekilmiş hiçbir fotoğrafımız yok. O da grupla çekildi. Ben Volkan ile hiçbir şekilde bir ilişki yaşamadım.
-Volkan Babacan’ın sana karşı bir ilgisi vardı ama öyle mi?
Evet vardı ama bunu ablamdan ayrıldıktan sonra öğrendim. Ondan sonra da Volkan ile görüşmeyi kestim. Hiçbir şekilde görüşmedim. Fenerbahçe’den başka kimseyle de görüşmelerim ilişkilerim olmadı. Bu ilişkide asıl mağdur olan, aldatılan benim. Benim şu an düzgün giden bir ilişkim var. Onu yürütmeye çalışıyorum.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle