OSMANİYE HABERLERİ

'Asenalar' huzurevinde

DHA
28.03.2016 - 17:16Son Güncelleme :
DHA

OSMANİYE Ülkü Ocakları Bayanlar Birimi, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Özden Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Ziyarete katılan kadınlar, bir süre sohbet ettikleri yaşlı vatandaşlara, karanfil hediye ederek moral verdi.
Ülkü Ocakları'ndan etkinlikle ilgili yapılan açıklamada "Yaşlılar, geçmişle bugün arasında köprü kuran, yılların tecrübesini geleceğe aktaran en değerli varlıklarımızdır. Onlar bizim yaşayan geçmişimizdir. Gençlik geçicidir, bizler de gün gelecek yaşlanacak, şu an taşıdığımız hayat enerjisini kendimizde bulamayacağız. Biz yaşlılarımıza gereken ilgiyi ve sevgiyi her zaman göstermeliyiz ki yaşlandığımızda da aynı ilgi ve sevgi bizlere gösterilsin" denildi.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
İE (EŞ)(28.03.2016 FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden 'Asenalar' huzurevinde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Asenalar' huzurevinde haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı