Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Asena'dan sevgili yorumu: Lokum gibi bir aşk yaşıyorum

  Gamze Tüfekçi
  27 Şubat 2006 - 10:47Son Güncelleme : 26 Şubat 2006 - 23:55

  İsim vermeden sevgilisini çok sevdiğini söyleyen Asena, "Onu çok seviyorum. Lokum gibi bir aşk yaşıyorum. Ben her istediğimi yapıyorum. Ama basının olmadığı yerlerde" dedi. Asena, "Evlilik var mı" sorusuna, "İkimiz için de önce işimiz geliyor. Evlilik gibi bir düşüncemiz yok" diye konuştu. Asena, Serhat Fafal'la ilişkisi hakkında, geçtiğimiz günlerde çete suçlamasıyla ilgili yaptığı basın toplantısında bir soru üzerine yorum yapan İbrahim Tatlıses'e de yanıt verdi: "Kimseyi ilgilendirmez..."

  İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde adının karıştığı 'Küre Operasyonu'yla ilgili düzenlediği basın toplantısında bir soru üzerine, Asena'nın sevgilisi Serhat Fafal'la ilgili, "/images/100/0x0/55ea773ef018fbb8f881c2d7O kişi Asena Hanım'ın Almanya Münih'deki ablasının yedi sene birlikte olup büyük aşk yaşadığı biri. Zaman zaman da Asena Hanım'ın enişte diye hitap ettiği biridir. Asena Hanım'a böyle şeyler yakıştırılamaz. Asena Hanım, örf ve adetlerine, adap ve şekline uyan bir insandır" demişti.

  Önceki gün, İstanbul Beylikdüzü TÜYAP'taki "Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı"na katılan Asena, gazetecilerin Tatlıses'in bu açıklamasıyla ilgili sorularını yanıtladı. Üçüncü şahısların yorumlarıyla ilgili konuşmuyorum diyen Asena, "Beni herkesle yakıştırıyorlar. Tan'la da (Sağtürk) birlikte yazıyorlar. O kişinin kim olduğunu ben biliyorum. İsteyen istediğini yazsın. Önemli değil ama benimle veya ilişkimle alakasız insanlar iyi ya da kötü yorum yapmasın. Kimseyi ilgilendirmez" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı