ARDAHAN HABERLERİ

ARÜ’den Kardeş Süngülü İlköğretim Okulu’na Bir Ziyaret

IHA
22.10.2015 - 17:03Son Güncelleme :

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ

IHA

Ardahan Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Dekanlığı sosyal sorumluluk projelerine 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında da ara vermeden devam ediyor.
Ardahan Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Dekanlığı’nın yürütttüğü ve Tarih Bölümü bünyesindeki Tarih Topluluğu’nun desteklediği “kardeş okul” projesi kapsamında Ardahan İli Posof İlçesi’nde faaliyet gösteren tek köy okulu olan Süngülü Köyü İlköğretim Okulu’na bir ziyaret gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen ziyarete ARÜ İBEF Dekanı Prof. Dr. Alpaslan Ceylan ve Posof İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Ertan’ın yanı sıra ARÜ İBEF’den Yrd. Doç. Dr. Oğuz Şimşek, Öğr. Gör. Göknil Arda, Arş. Gör. Volkan Özkan, Arş. Gör. Özlem Bakan ve ARÜ Tarih Topluluğu öğrencileri katıldı.
Ardahan Üniversitesi akademisyenleri ve Tarih Topluluğu öğrencileri, Süngülü İlköğretim Okulu öğrencileriyle birlikte derslere katılıp onlarla sohbet ettiler ve yanlarında getirdikleri hediyeleri öğrencilerle paylaştılar. Derslikleri ziyaretin ardından Süngülü İlköğretim Okulu Müdürü Selçuk Güzel ve öğretmenlerinden okulun ihtiyaçları konusunda bilgi aldılar.
Ardahan Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alpaslan Ceylan, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yürüttükleri “kardeş okul” projesine Ardahan İli’ne bağlı diğer köy okullarında da dönem içerisinde devam edileceğini belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ardahan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ardahan ilinden ARÜ’den Kardeş Süngülü İlköğretim Okulu’na Bir Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 17 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ARÜ’den Kardeş Süngülü İlköğretim Okulu’na Bir Ziyaret haberi güncellenecektir.

ARDAHAN NAMAZ VAKİTLERİ
23 Kasım 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:13
 • Guneş
  06:59
 • Öğle
  12:07
 • İkindi
  14:36
 • Akşam
  16:53
 • Yatsı
  18:27
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı