ARTVİN HABERLERİ

Artvin'de "Geleceğin Kan Bağışçıları Projesi"

AA / Bayram Sarayoğlu
29.02.2016 - 10:50Son Güncelleme :
AA / Bayram Sarayoğlu

ARTVİN (AA) - Artvin'de "Geleceğin Kan Bağışçıları Projesi" kapsamında pilot okul seçilen okulun öğrencilerine ve velilerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezindeki toplantıda, Artvin'de pilot okul olarak seçilen Kazım Karabekir Anadolu Lisesi öğrencileri ve velileri bilgilendirildi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Sinan Soylu, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katıldığı toplantıda, Türk Kızılayı Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Burçak Şen Çiğdem sunum yaptı.

Kan bağışının önemi, niçin kan bağışı yapmalıyız, kimler kana ihtiyaç duyar konularında öğrencileri ve velileri hem bilgilendirmek hem de toplumsal duyarlılık oluşturmak adına yapılan sunumun ardından gönüllüler kan bağışında bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Artvin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Artvin ilinden Artvin'de "Geleceğin Kan Bağışçıları Projesi" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 10 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Artvin'de "Geleceğin Kan Bağışçıları Projesi" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı