ARTVİN HABERLERİ

Artvin Belediyesinin çalışmaları

AA / Bayram Sarayoğlu
26.02.2016 - 15:26Son Güncelleme :

- Belediye Başkanı Kocatepe: "Daha güzel ve yaşanabilir Artvin için şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da bütün imkanlarımızla çalışacağız"

AA / Bayram Sarayoğlu

ARTVİN (AA) - Artvin Belediyesinin, 2016 yılında öncelikli olarak uygulamaya koymayı planladığı 26 projesi açıklandı.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, belediye sosyal tesislerinde düzenlediği bilgilendirme toplantısında, yıl içinde uygulanması planlanan projelere ilişkin bilgi aktardı.

Kocatepe, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da birçok önemli projeyi hayata geçireceklerini vurgulayarak, "Daha güzel ve yaşanabilir Artvin için şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da bütün imkanlarımızla çalışacağız" dedi.

Öncelikli projelerin dışında da ihtiyaç ve duruma göre ilave projelerin hayata geçirileceğine dikkati çeken Kocatepe, "Birbirinden önemli projelerin uygulandığı dolu dolu bir yıl geçireceğiz" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Artvin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Artvin ilinden Artvin Belediyesinin çalışmaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Artvin Belediyesinin çalışmaları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı