« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Artık sahnedeyim

G.Saraylı Berkant doğru tercih yaptığına inanıyor
"Bayern Münih'in kadrosunda olmak bana yetmedi" diyen genç yıldız; ‘Artık yedek kalmak istemiyorum. G.Saray gibi bir Avrupa devinin vitrininde kendimi göstereceğim. Verilen şansı en iyi şekilde kullanacağım.’

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
İDDİALIYIM

Galatasaray'ın yeni transferi Berkant Göktan, sarı kırmızılı formayı yedeklikten kurtulmak için tercih ettiğini söyledi. İsviçre kampında kısa sürede kendini gösteren genç futbolcu, "Artık sahnedeyim. Bundan böyle vitrinde olmanın avantajını en iyi şekilde kullanacağım" diye konuştu.

KAYBOLURDUM

Bayern Münih'in kadrosundayken Başkan Beckenbauer'in kendisiyle yakında ilgilendiğini ve geleceğin yıldızı olarak gösterildiğini anlatan Berkant, "F.Bahçe'ye gitseydim, yıldızlar topluluğunun içinde kaybolabilirdim. G.Saray yeniden yapılanıyor, şansımı iyi kullanacağım" dedi.

ZAMANI GELDİ

Kısa sürede takıma uyum sağladığına dikkat çeken Berkant duygularını şöyle dile getirdi: Dünyanın en büyük takımlarından biri olan Bayern Münih'in kadrosundaydım. Oynamadığım yerde mutlu olmam mümkün değildi. Artık oynamam lazımdı. Artık saha içinde olacağım.

GÜÇLÜYÜM

Devamlı oynamak istiyorum. O fiziğe ve güce sahibim. Yedek kalmayı düşünmüyorum. Beckenbauer bile "ileride seni oynatacağım" dedi ama sabrım yoktu. Orada rahatım yerindeydi. Her şeyi alıyordum ama sahnede olamıyordum. Sahneye çıkmak için de G.Saray'a geldim.

Bunları da Beğenebilirsiniz