« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Artık kazanma zamanı geldi

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, ligin ikinci yarısına futbol olarak iyi bir giriş yaptıklarını, artık kazanmanın zamanı geldiğini söyledi.

BÜLENT DİKTEPE - KARABÜK / DHA
SON GÜNCELLEME

Hafta sonu sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Kardemir Karabükspor'da yeni transferlerinin hazır duruma gelmesi teknik heyeti sevindirdi. İyi futbol oynadıklarını düşündüklerini söyleyen Yücel İldiz, "Kasımpaşa ile sahamızda oynayacağımız maçı kazanmak istiyoruz. Tozo'nun sakatlığı var. Emenike milli takımda ama hafta sonu gelecek. Birol hastalığından dolayı yok. Antrenman eksiği olan takıma yeni katılan arkadaşlarımız yavaş yavaş hazır duruma geliyorlar. Ligin ikinci yarısına futbol olarak iyi bir giriş yaptığımızı söyleyebilirim. Ama artık arkadaşlarımızla beraber kazanma zamanı geldi diye düşünüyoruz .Süper ligde her maç çok zorlu ve Kasımpaşa'da bunlardan bir tanesi. Seyircimizin çok ciddi bir desteğine ihtiyacımız var. Pazar günü en iyi bir şekilde futbolumuzu oynayarak, kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz" dedi.

İldiz şimdiye kadar kadrolarının alternatifsiz olmasından dolayı biraz sıkıntı yaşadıklarını ifade ederek, "Önümüzde çok zorlu maçlarımız var. Şu anda bütün arkadaşlarımızın yavaş yavaş hazır hale geliyor olması bizim adımıza bir avantaj. Bu maçlarda tüm arkadaşlarımızı kullanabiliriz" diye konuştu.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler