Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Artık istifa et

F.Bahçe yönetimi Denizli'nin görevi bırakmasını bekliyor. Diyarbakırspor yenilgisi sarı lacivertli camiayı ayağa kaldırdı. Taraftarın istifaya davet ettiği teknik direktör Mustafa Denizli'ye yönetimden de tepki var. Yarınki yönetim toplantısına kadar istifa olmazsa, Denizli'nin görevden alınması tartışılacak.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Topun ağzında

Diyarbakırspor yenilgisi Fenerbahçe'yi ayağa kaldırdı. 4 ayda 12 resmi maçını kaybeden sarı lacivertli takımda Mustafa Denizli topun ağzında. Şimdiye dek teknik heyetin yanında olan yönetim önceki akşam tavrını değiştirdi. Başkan ve arkadaşlarının mini zirvesinde ‘‘İnsanların bu kadar üzülmeye hakkı yok. Denizli istifa etmelidir ’’ görüşü ortaya çıktı.

Mücadele yok

Taraftarın da istifaya davet ettiği Mustafa Denizli'nin nasıl bir karar alacağı merakla beklenirken, yöneticiler kendi aralarında yaptığı konuşmada, ‘‘Her türlü imkanı sağlıyoruz. Para, tesis, destek, ne gerekirse yapıyoruz. Nasıl ki başarıda teknik adam var ise, başarısızlıkta da olmalı. Takımda ne mücadele, ne de kuvvet var’’ yorumu yapıldı.

İpler kopabilir

Maçtan sonra takımın sakat ve eksik oyuncularının çokluğunu dile getiren Mustafa Denizli'nin istifa etmemesi halinde yönetim tarafından görevden alınabileceği iddia edildi. Yarın yapılacak yönetim toplantısında teknik direktörün durumu tartışılacak. Denizli ile yollarını ayırmaya hazırlanan yönetimin teknik direktör arayışına girdiği öğrenildi.

PERDE ARKASI

Dereağzı’nı istemedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin hafta içinde Dereağzı Tesisleri'nde çalışma önerisini geri çevirdiği öğrenildi. Kar yağışı nedeniyle Samandıra Tesisleri'nde yeterli çalışma imkanı bulamayan Denizli'ye Kulüp Müdürü Serkan Acar'ın arayarak, ‘‘Dereağzı'nı hazırlayım’’ diye öneride bulunduğu ancak olumsuz cevap aldığı iddia edildi.

İNTERNET ANKET

DENİZLİ’YE GÜVEN AZALIYOR

Fenerbahçe'nin özellikle son haftalarda aldığı başarısız sonuçlar, teknik direktör Mustafa Denizli'ye olan güvenin iyice azalmasına yol açtı. Sarı lacivertli taraftarların oluşturduğu ‘‘www.fenerbahce.com‘‘ adlı internet sitesinde yer alan ve halen sürmekte olan ‘‘Fenerbahçe'nin neye ihtiyacı var?‘‘ konulu anketine şu ana dek katılan 14 bin 724 katılımcıdan, yüzde 45‘i ‘‘teknik direktöre‘‘ görüşünde birleşti.

ANKET SONUÇLARI:

Çözümler Yüzde Oy Sayısı

Sabır gerekli 12.3 1814

Destek olunmalı 15.4 2271

Transfer şart 26.7 3930

Hoca değişmeli 45.6 6709

Fatih Terim sesleri

Fenerbahçe yönetiminin, Milan’dan ayrılan ünlü teknik direktöre teklif götüreceği iddia edildi. Fenerbahçe'de Fatih Terim sesleri. Sarı lacivertli takımda teknik direktör Mustafa Denizli'nin yerine Te- rim'in getirileceği konuşuluyor. Milan'dan ayrıldıktan bir süre sonra G.Saray'ın gündemine gelen ancak, görev kabul etmeyeceğini bildiren Terim'e teklif götürüleceği sızan haberler arasında.

Yönetime yakın kişilerin Fatih Terim ile ön görüşme yaparak nabız yoklayacağı ve ünlü çalıştırıcının görev kabul edebileceğini dile getirmesi durumunda resmi teklif yapılacağı bildirildi. Daha önce Galatasaray'ı çalıştıran Mustafa Denizli'ye kucak açan camianın Fatih Terim'i de kabul edeceği yorumlanıyor.

Telefon trafiği

Fenerbahçe yönetimi dün telefon trafiği ile durum değerlendirmesi yaptı. Öğlen biraraya gelmek isteyen yönetim daha sonra bu kararından vazgeçerek yarınki toplantıda buluşmaya karar verdi. Başkan Aziz Yıldırım ve arkadaşları gün boyunca telefon trafiği yaptı. Yarınki toplantıda radikal kararların alınması ve gündemin ana maddesinin Mustafa denizli olacağı öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler