« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Artık hata istemiyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı kırmızılı takımın Rumen çalıştırıcısı Lucescu, Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda oynayacakları Sturm Graz maçı öncesinde futbolcularını uyararak, Monaco maçında yapılan hataların tekrarlanmamasını istedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Lucescu, Futbolcularıyla yaptığı toplantıda, kendi sahalarında oynadıkları Monaco maçının Sturm Graz maçı öncesinde çok büyük bir ders olduğunu belirterek, `` Monaco maçı geride kaldı ancak. O maçtan büyük dersler almalıyız.

Bileğimizin hakkıyla kazandığımız Monaco maçını neredeyse kaybediyorduk. Yapılan hatalar çok büyük. UEFA Kupası'nı kazanmış ve Avrupa'da tecrubeli bir takım bu tür hatalar yapmamalı daha doğrusu yapamaz. Bu maçta berabere kalsaydık ve ya yenilseydik çok büyük yara alırdık.

Şimdi önümüzde Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda oynayacağımız Sturm Graz maçı var. Rakibimizi bir kaç kez izledik. Tam bir kapalı kutu. Kendi sahasında çok dikkatli oynuyorlar. Glasgov Rangers karşısında aldıkları farklı mağlubiyete bakmayın.

Şampiyonlar Ligi'nde oynayan hiç bir takım küçümsenemez. Zayıf gibi gözüken bu takımı hafife alamayız. Şampiyonlar Ligi'ne üç puanla başladık devamını getirelim. Deplasmanda alacağımız puan veya puanlar bizi bu grupta çok iddialı duruma getirir'' dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz