Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Artık görev almak kolay

Özhan Canaydın'ın başkan adaylığını değerlendiren Galatasaray Başkanı, ‘‘Kim kazanırsa kazansın Galatasaray Kulübü kazançlı çıkacak’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
ELELE KONGREYE

Galatasaray Kulübü Başkanı Mehmet Cansun, ‘‘G.Saray için elele olmak zorundayız. Özhan Canaydın da adaylığını açıklayacak. (açıkladı) Bu seçim hayli güzel geçecek. Ben de kazansam, Canaydın'da kazansa sonunda kazanan Galatasaray olacak’’ dedi. Antalya kampı sonrası uçakta sohbet ettiğimiz Cansun şunları söyledi;

YÜREK İSTERDİ

G.Saray'da şeffaf bir yapının hakim olması için çalıştık. Seçimlere de böyle bakıyorum. Kısa dönemde büyük bir gayret gösterdik. Bu zaman dilimi için görev almak yürek isterdi. Biz bu yüreği ortaya koyduk. Bir çok şeyin üstesinden geldik. Günahlarımızdan daha çok sevaplarımız oldu. Zoru başardık. Ekip olarak mutluyuz.

ZOR BİR DÖNEM

7 aylık zor bir dönem geçirdik ve biz kellemizi koyduk bu işe. Açıklıkla iddia ediyorum artık bundan sonra G.Saray'da görev almak daha kolay. 2 yıl için seçilecek yönetim daha rahat çalışacak. Artık her başkan adayı kendine göre programını hazırlayacak. Biz de bugüne kadar yaptıklarımızın üzerine neler ekleyeceğimizi planlayacağız.

TRANSFER YOK

Lucescu ile bir toplantı yaptım. Takımın genel durumunun çok iyi olduğunu söyledi. Şu anda transfer düşünmüyoruz. Zaten G.Saray'da oynayacak futbolcu şu anda hiç bir yerde yok. Sistem oturduğu zaman G.Saray güzel futbolunu sergileyecek’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz