Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Artık duvar olmayacak"

Ducati Marlboro Team pilotu Lorenzo, takım arkadaşı Rossi ile ilgili açıklamalar yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2008-2010 yıllarında takım arkadaşı olan ikili, birbirleriyle hiçbir şekilde fikir alışverişi yapmazken, aynı zamanda garajın ortasında da bir duvar bulunuyordu.

Lorenzo, yeni takım arkadaşı Valentino Rossi ile geçmişte garajda aralaında bir paravan bulunduğunun hatırlatılması üzerine şu açıklamaları yaptı;

"Tekrar takım arkadaşı olduk. Aynı takımda, aynı motoru kullanıyor olacağız. Valentino ile yeniden çalışmak ilginç olacak. Benim içinse, tekrar takım arkadaşı olmamız heyecan verici. Aradaki duvarın aptalca olduğunu hep söylemiştim. Bu hiç mantıklı değil. Benim fikrim duvarın olmaması yönünde, Valentino'nun da artık böyle bir şeyi istemeyeceğini düşünüyorum. Kimseyle herhangi bir sorunum yok, padokta herkesle iyi anlaşıyorum. Valentino Rossi'ye saygım sonsuz. Eğer bana motorla ilgili bir şeyler sorarsa, elbette yardımcı olacağım. Evet, belki seneye yaşayacağım zorluklardan birisi de Valentino'yu yenmek olacaktır. Ama esas sorun bu değil. Asıl zorluk, bu ve önümüzde 2 sene boyunca şampiyonluğu kovalamak." (turkiyef1.com)


Bunları da Beğenebilirsiniz