« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Artık çıkış zamanı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor ikinci yarı hazırlıklarına bugün başlıyor. Teknik direktör Milne, ‘‘İlk yarıda uyum dönemi yaşadık. Şimdi çıkış trendi içinde olacağız. Ligin en başarılı ekibi olacağız’’ dedi.

Trabzonspor ligin ikinci yarısı için hazırlıklarına bugün başlıyor. 9 Ocak'a kadar Trabzon'da çalışacak olan bordo mavililer, cumartesi günü KKTC'ye gidecek ve 19 Ocak'a kadar kamp yapacak. Kamp kadrosunda Feti ve Ufuk yer almazken yeni transfer Tansel'in Kıbrıs'a çağrılacağı açıklandı.

Aralık ayında atroskopi olan Abdullah'ın ise Trabzon'daki çalışmalara katılmayacak ancak Kıbrıs kampında yer alacak. Bordo mavili takımın teknik direktörü Milne, ligin ikinci yarısında çok daha iyi oynayan ve daha az hata yapan bir takım hüviyetinde olacaklarını söyledi.

Milne, ‘‘İlk yarıda uyum dönemi yaşadık. Artık bu sona erdi. Şimdi çıkış trendi içinde olacağız. Futbolcular, bizim istediklerimizi anladı. Buna motivasyonu, mantaliteyi ve taktik anlayışı da eklediğimizde, Trabzonspor, ligin en iyi futbol oynayan takımı olacak’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler