« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Artık 84'te çıkaracağım!

Türkiye Kupası'nda Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Niğde Belediyespor ile yapacağı maç için bu kente giden Beşiktaş'ta, teknik patron Samet Aybaba basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fernandes ve Sivok ile sorunlar yaşadığı şeklindeki iddiaları yalanlayan Aybaba "Anadolu'nun çok güzel bir şehrinde, Niğde'de Beşiktaşlılar ile buluşmak keyifli. Bazı oyuncularla tartışma yaşadığım ve hakarete varan diyaloglar yaşadığıma dair ifadeler var. Çok komik bunlar. Böyle bir şey yok. Biz artık çizgisini çok iyi bilen bir takımız. Ne Fernandes ne de Sivok ile tartışma yaşadım. Kim ne planlıyor bilmiyorum" dedi.
 
"ARTIK 84. DAKİKADA ÇIKARIRIM"

Gaziantep maçında Fernandes'i 85. dakikada çıkardığı için eleştirilen Samet Aybaba, bu konuyla ilgili olarak ise "Bundan sonra daha erken çıkaracağım. 85'te çıkarınca ne oluyorsa! Artık 84'te çıkaracağım" ifadesini kullandı.

Gaziantep karşılaşmasıyla ilgili olarak "Biz bir kere kaybedebiliriz. Artık bundan sonraki maçlarda yenilgiye tahammülümüz olamaz" diyen Beşiktaş Teknik Direktörü, Niğde Belediyespor mücadelesi hakkında ise "İnşallah buradan tur atlar gideriz. Maç maçtır. Niğde Belediye maçına son derece ciddi şekilde hazırlandık" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz