HATAY HABERLERİ

Arsuz köprüleri hizmete girdi

DHA
26.03.2016 - 10:24Son Güncelleme :

Arsuz köprüleri hizmete girdi

DHA

 

HATAY'ın Arsuz İlçesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nce yapılan 2 köprü törenle hizmete açıldı.
Mahalleler arasındaki trafiğin rahat ve güvenli bir şekilde sağlanabilmesi için Zilli deresi üzerine yapılan 2 köprünün açılışı törenle gerçekleştirildi. Törene Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ile daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Başkan Savaş, Arsuz’un Hatay'ın tüm ilçeleri gibi geleceğe sağlam adımlarla taşınması için hizmet üretmeye devam edileceğinin altını çizerek, yapımı tamamlanan Höyük Köprüsü’nün de yakın zamanda trafiğe açılacağını söyledi. Savaş, Arsuz’da 8 adet sosyal tesis inşaatının tamamlandığını ve tesislerin de açılış için gün saydığını belirtti.
Arsuz Belediye Başkanı Culha, "Hatay Büyükşehir Belediyesi İhtiyaç duyduğumuz her noktada elimizden tutarak hizmet kalitemizi arttırmamız hususunda büyük katkı sağlıyor. İlçemizde gerçekleştirilen kapsamlı altyapı ve üstyapı çalışmalarından dolayı Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a çok teşekkür ediyorum" dedi.

Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay),(DHA)

UA(YB)(26.03.2016 FOTOGRAFLI)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden Arsuz köprüleri hizmete girdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 10 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Arsuz köprüleri hizmete girdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı