DİYARBAKIR HABERLERİ

Arslan’dan Miting Değerlendirmesi

IHA
31.10.2015 - 10:34Son Güncelleme :
Arslan’dan Miting Değerlendirmesi
IHA

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Tahsin Arslan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun İstasyon Meydanı’nda düzenlediği mitinge ilişkin değerlendirmede bulundu.
Diyarbakır halkının Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu yakışır bir şekilde karşıladığını belirten Arslan, “Allah’ın izniyle güzel günler göreceğiz. Sayın Başbakanımızın Diyarbakır’a gelişi şehrimize renk kattı. Başbakanımız Şanlıurfa-Diyarbakır- Elazığ arasında hızlı tren yapılması, çiftçilere yem ve gübrede KDV alınmaması müjdeleri Diyarbakırlıları heyecanlandırdı. Yaşlılarımız akrabalarının yanında kalması durumunda maaşlarında herhangi bir kesinti olmayacaktır. Bu temenniler bizleri mutlu etti. Sayın başbakanımıza teşekkür ederiz” dedi.
Başbakanın bölgeye yatırım yapmak isteyen işadamlarının da yanında olacaklarını anlattığını dile getiren Arslan, “Sayın Başbakanımız bölgede yatırım yapmak isteyen iş adamlarının yanında olacağız yeni girişimciler iş kurmak isteyenlere 50 bin TL hibe, 100 bin TL faizsiz kredi verilecektir. 2 yıl boyunca vergiden muaf olacaktır bölgede yeni iş alanı kurmak isteyen yatırımcılar anahtar teslim fabrika yapacağız ve anahtarını teslim edeceğiz diyerek de Diyarbakır halkının gönlünü kazandı” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Arslan’dan Miting Değerlendirmesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 10 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Arslan’dan Miting Değerlendirmesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı