Ege Haberleri

  Arslan aldı götürdü

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  16.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KARŞIYAKA'daki kongre sürecinde İstanbul BŞB'yle anlaşan Teknik Direktör Cihat Arslan, yeşil-kırmızılı ekipteki yardımcılarını da yeni kulübüne çağırdı.

  Kaleci Antrenörü Fevzi Layiç'ten sonra antrenörler Recep Umut ve Ülken Durak da İstanbul temsilcisinde Arslan'ın ekibine katıldı. Yeşil-kırmızılılara Arslan'la birlikte futbolcu olarak da hizmet eden, başarılı bir sezon geçiren Umut ve Durak, yöneticilerle vedalaşarak ayrıldı. Arslan'ın yerine teknik direktör arayışlarını sürdüren Kaf-Kaf, Levent Eriş, Serdar Dayat'tan sonra Tahir Karapınar'la da yeniden görüştü. Son karar hafta içinde verilecek.

  1912 göreve hazır

  KARŞIYAKA Başkanı Fatih Diniz, futbol altyapısını devralmayı planlayan 1912 Karşıyaka Derneği Başkanı Sait Gürsoy'la görüştü. Görüşmede kulüp ve derneğin altyapıyı yeni sezonda ortak yönetmesi fikri ağırlık kazandı. İkili yeniden temas kuracak. Yönetim aylardır maaş almakta sıkıntı çeken personele ödeme yaptı. Güncel elektrik borcu yatırıldı. Kronik borçları çözmeye çalışan kurmaylar alacağı bulunan eski futbolcularla temas kuruyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı