« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arsenal maçını bekliyoruz

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu Ataköy Olimpiyatevi’nde yapılan Fortis Türkiye Kupası kura çekiminin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Mosturoğlu, Kayserispor maçından sonra yönetim olarak her gün toplandıklarını vurgulayarak, "Her gün yeni bir karar aldık ve bunun uygulamasını yaptık. Tabii bunları kamuoyuyla çok fazla paylaşmıyoruz. Neticede bunların bir bölümünün mahrem kalması gerekiyor" dedi.

Futbol takımı ile ilgili şu an kamuoyunda tartışılan konularda Arsenal maçından sonraki hafta içinde çok geniş kapsamlı bir basın toplantısı yapılacağına işaret eden Mosturoğlu, "Orada merak ettiğiniz, sormak istediğiniz bütün soruları en geniş şekliyle cevaplayacağız. Kafalarda soru işareti kalmayacak. Alınan günlük kararlar var. Gün gün yürütülen kararlar var. Bunların hepsini tek tek size açıklayacağız" diye konuştu.

Mosturoğlu, Luis Aragones ile 2 yıllık sözleşmeleri olduğunu da belirterek, "Arzumuz ve temennimiz bu 2 yıllık süreyi başarılarla dolu olarak geçirmek. Ayrıca menajerlik konusu gündemimizde şu an yok. Menajerimiz Volkan Ballı görevinin başındadır" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler