KARS HABERLERİ

Arpaçay'da Kaymakam ile Başkan açılış yaptı

DHA
30.03.2016 - 11:11Son Güncelleme :

Arpaçay'da Kaymakam ile Başkan açılış yaptı

DHA

KARS, (DHA)-Kars'ın Arpaçay Kaymakamı Lokman Önder, Belediye Başkanı Erçetin Altay  ile birlikte açılış yaptı, esnafı ziyaret etti, öğrencilerle satranç oynadı.  

Arpaçay Kaymakamı Lokman Önder, Belediye Başkanı Erçetin Altay ile önce Taşdere köyünde yaptırılan köy konağının açılışına katıldı. Protokol ve davetliler okunan şiir, aşıkların atışmaları ve deyişleri ile güzel bir gün yaşadı. Protokol ve davetliler söylenen bazı türkülere eşlik etti. Müzik ziyafetinin ardından misafirler için köy halkının hazırlamış oldukları yöresel yemekler ikram edildi.

Arpaçay Kaymakamlığı Lokman Öder daha sonra, Arpaçay Yatılı Bölge Okulunda gerçekleştirilen satranç turnuvasına katıldı. İlkokul, ortaokul ve Arpaçay Anadolu Lisesi öğrencilerinin katılımıyla 3 farklı kategoride gerçekleştirilen turnuvada her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerin satranç sporundaki yetenekleri ve çekişmeli müsabakaları izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Kaymakam Önder de öğrencilerle satranç oynadı.

Kaymakam Önder ile Başkan Altay, günü esnafı dolaşarak ve vatandaşlarla sohbet ederek kapadı. 

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Arpaçay'da Kaymakam ile Başkan açılış yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 11 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Arpaçay'da Kaymakam ile Başkan açılış yaptı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı