Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Arkadaşının sevgilisine sarkan ağabeyini öldürdü

  DHA
  30.07.2007 - 15:21 | Son Güncelleme: 30.07.2007 - 16:11

  ESKİŞEHİR'de oturan 38 yaşındaki Çelal Toptaş, gittikleri piknikte arkadaşının sevgilisine sarkıntılıkta bulunduğunu öne sürdüğü 56 yaşındaki üvey ağabeyi Erdoğan Fındıcak'ı döverek yaraladı.

  Olay, Vişnelik Mahallesi Kanlıkavak Parkı'nda geceyarısı meydana geldi. Celal Toptaş, cezaevinden arkadaşı olan 25 yaşındaki Cüneyt Uygur, arkadaşının sevgilisi 27 yaşındaki Çiğdem Dilek Şentürk ve üvey ağabeyi Erdoğan Fındıcak ile birlikte piknik yapıp içki içti. Kısa süre sonra Celal Toptaş, üvey ağabeyi Erdoğan Fındıcak'ın arkadaşının sevgilisi olan Çiğdem Dilek Şentürk'e sarkıntılık yaptığını ileri sürdü. Celal Toptaş, “Misafirimin kız arkadaşına nasıl sarkıntılık yaparsın?” diyerek üvey ağabeyi Erdoğan Fındıcak’a demir çubukla saldırdı.
  Celal Toptaş demir çubuk ve yumrukla dövdüğü üvey ağabeyini daha sonra bir otomobille Eskişehir Devlet Hastanesi'ne götürdü. Durumunun ağır olduğu bildirilen Erdoğan Fındıcak yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.

  Hastanede polislere, “Bu adamı tanımıyorum, evimizin önünde yaralı halde bulup hastaneye getirdim” diyen Celal Toptaş daha sonra suçunu itiraf etti. Polis, Celal Toptaş ile birlikte olaya karışan Cüneyt Uygur ile Çiğdem Dilek Şentürk'ü gözaltına aldı. Yetkililer sanıkların sorgulamasının tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edileceklerini belirtti.

   ÖLDÜ

  Eskişehir’de üvey kardeşi Celal Toptaş tarafından demir çubuk ve yumrukla dövülerek ağır yaralanan 56 yaşındaki Erdoğan Fındıcak, tedavi gördüğü Eskişehir Devlet Hastanesi'nde kurtarılamayarak öldü.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı