ESKİŞEHİR HABERLERİ

Arinkom Tto Üniversite Ve Sektörü TÜBİTAK Teydeb Destekleri Toplantısında Buluşacak

IHA
23.07.2015 - 18:26Son Güncelleme :

YEREL HABERLER ESKİŞEHİR

IHA

Anadolu Üniversitesi ARİNKOM Teknoloji Transfer Ofisi ve Eskişehir Sanayi Odası (ESO) işbirliği ile "Endüstriyel Araştırma ve Teknoloji Geliştirmede Üniversite-Sektör İşbirliği ve TÜBİTAK Destekleri" konulu bir etkinlik düzenlenecek.
Anadolu Üniversitesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, etkinliğin 28 Temmuz 2015 Salı günü saat 15.00’da Eskişehir Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşeceği bildirildi. Etkinlikte açılış konuşmalarının, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir tarafından yapılacağı ifade edilen açıklamada ayrıca, "Endüstriyel Araştırma ve Teknoloji Geliştirmede Üniversite-Sektör İşbirliği kapsamındaki örnek çalışmalar TOFAŞ CEO Danışmanı Ahmet Altekin tarafından sunulacaktır. TÜBİTAK TEYDEB Bilimsel Programlar Başuzmanı Ümran Elmas, yenilikleri desteklemek, özendirmek, izlemek ve üniversite-sektör ilişkilerini geliştirmek amacı ile TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) tarafından açılan programlarının tanıtımını gerçekleştirecektir. Program sonunda Anadolu Üniversitesi ARİNKOM Teknoloji Transfer Ofisi, ilgili programlar konusunda ara yüz olarak üstleneceği rolleri ve Üniversite-Sektör işbirliklerine vereceği katkıları katılımcılarla paylaşacaktır" denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden Arinkom Tto Üniversite Ve Sektörü TÜBİTAK Teydeb Destekleri Toplantısında Buluşacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Temmuz 2015 tarihinde saat 18 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Arinkom Tto Üniversite Ve Sektörü TÜBİTAK Teydeb Destekleri Toplantısında Buluşacak haberi güncellenecektir.

ESKİŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  08:03
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:27
 • Akşam
  17:41
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı