Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Arınç türkü söyledi

  BURSA (DHA)
  26 Eylül 2013 - 14:01Son Güncelleme : 26 Eylül 2013 - 14:05

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, CNN Türk’te yayınlanacak Aynur Tartan’la 'Burada Hayat Var' programına katıldı. Bursa’da çekimleri yapılan programda çocukluğunu, gençliğini ve bilinmeyen yönlerini anlatan Arınç, konuk sanatçı Deniz Toprak’ın söylediği 'Mihriban' türküsüne de eşlik etti.

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bursa’da CNN Türk’te yayınlanan ’Burada Hayat Var’ programına katıldı. Doğduğu büyüdüğü Bursa’yı ve gençlik yıllarını anlatan Arınç, Kurban Bayramı için tatil planları yapanları birçok tarihi ve turistik güzelliği bulunan Bursa’ya davet etti.

  Çocukluk yıllarında babasının "Bu çocuğa iyi bakın. İleride başbakan olacak" dediğini söyleyen Arınç, avukatlıktan siyasete uzanan yıllarını anlattı. Eşi Münevver Arınç ile tanışmaları ve 30 yıllık mutlu evliliklerine de değinen Bülent Arınç, programda sesinin çok kötü olduğunu söyledi. Arınç, sanatçı Deniz Toprak’ın söylediği "Mihriban" türküsüne de eşlik etti.

  Bursa Sümbüllü Bahçe’de çekilen program, yarın saat 20.45’te, tekrarı 29 Eylül Pazar günü saat 11.00’de yayınlanacak.  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı