Gündem Haberleri

  Arınç olayı levye

  ANKARA
  29.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a suikast girişimi iddiasından sonra yaşanan gelişmeler konusunda, “Arınç olayının bir levye olarak kullanıldığını düşünüyorum. Böyle bir konunun kozmik odalarda ne işi var, ne işi olabilir? Bu iddialardan hareketle başka noktalara gidilmek istendiğini düşünüyorum” dedi.

  “Gerçekten çok dikkatli olmamız gereken bir süreç” diyen Vural, şunları söyledi:

  Amaç oraya girmek miydi

  “Arınç’a suikast iddiası delil olmaksızın neden ortaya atıldı? Asıl sebep oraya girilmesi talebi midir, onun için mi bu iddialar ortaya atılmıştır, bunların açığa çıkartılması lazım. Askere karşı psikolojik savaş yürütülüyor, bu savaş içerisinde Bülent Arınç’ın yeri neydi, oralarda da birtakım araştırmaların yapılması gerekiyor. Aramanın yapıldığı Özel Kuvvetler’in Irak’ın kuzeyindeki varlığından rahatsız olanlar da bulunuyor.

  Yakında Youtube’da görürüz

  Özel Kuvvetler’in oradan çıkartılması için kamuoyu nezdinde örtülü bir operasyon mudur değil midir, bir talep midir değil midir, bütün bunların açığa çıkarılması lazım. Yakın bir zamanda buradaki arama sonuçlarıyla ilgili bir takım bilgileri Youtube ya da bir başka yerlerde değerlendirebilecek bir ortama da girilebilir. Türkiye’yi yöneten başka iktidarlar mı var, derin iktidarlar mı var?”
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı