Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  Arınç: Başbakanımızın 3 çocuk tavsiyesine katılmıyorum

  19 Ağustos 2013 - 01:20Son Güncelleme : 17 Ağustos 2013 - 11:10

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İzmir’in Torbalı ilçesinde siyasetçi Ali Günaydın’ın oğlu ve İzmir Milletvekili Aydın Şengül’ün danışmanı olan Selman Günaydın ve Elif Tülücü’nün nikah törenine katıldı. Arınç nikahta, “Ben Başbakanımızın 3 çocuk tavsiyelerine katılmıyorum. Çok istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayan çiftler var. Ben sadece hayırlısı olsun diyorum” dedi.

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Torbalı’nın tanınmış simalarından siyasetçi Ali Günaydın’ın oğlu ve İzmir Milletvekili Aydın Şengül’ün danışmanı olan Selman Günaydın ve Elif Tülücü’nün düğün törenine katıldı.

  Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un kıydığı nikah sonrasında çift, evlenme cüzdanını AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli’nin elinden aldı. Düğün merasimine İzmir milletvekilleri ve teşkilat üyeleri de katıldı.

  İŞTE NİKAH TÖRENİNDEN FOTOĞRAFLAR

  Genç çiftin nikah şahitliğini yapan Arınç, çifte mutluluklar dileyerek, aile olmanın önemine değindi. Uzun uğraşlar sonrasında bile hiç çocuk yapamayan ailelerin bulunduğuna dikkat çeken Başbakan Yardımcısı Arınç, “Ben Başbakanımızın 3 çocuk tavsiyelerine katılmıyorum. Çok istemelerine rağmen çocuk sahibi olamayan çiftler var. Ben sadece hayırlısı olsun diyorum” diye konuştu.

  ARINÇ: BAŞBAKANIMIZIN 3 ÇOCUK ÖNERİSİNE KATILMIYORUM

  Okuyucu Yorumları { Toplam 32 Yorum }
  • yüksel kutlu 18.8.2013 16:57:14
   İngiliz esprilerinden bile soğuk bu esprilere gülenlere hayret ediyorum.Ayıp yahu bizler Nasrettin Hoca'nın torunlarıyız!..
  • john nartland 17.8.2013 20:24:03
   Cocuk yapacaksin ozel kargo ile aninda Basbakanliga gondereceksin. ozaman agzindan cocuk lafi cikarmi.
  • provocative woman 17.8.2013 19:51:41
   Alaettin Zırhlı bey, hem sormuşsunuz hem de sorarken yine kendiniz cevaplamışsınız, bana diyecek birşey kalmamış :)
  • Alaettin Zırhlı 17.8.2013 16:37:10
   MURAT YAREN; ben sana alakasını açıklayayım:bir tarafta 3 çocuk yapan kadın varken,diğer tarafta hiç çocuğu olmayan kadın,onu gördükçe büsbütün üzülür!
  • Alaettin Zırhlı 17.8.2013 16:29:47
   PROVOKATİF WOMAN, bir kere de şu adam için doğru söylemiş deyin! İçinizdeki bu nefret sizi boğacak! Başbakan ne diyor; ben sadece tavsiyede bulunuyorum,alnına silah dayamıyorum! Bu mu kötü polis? Maksadı ne oy toplamak mı,peki oy için alınlarına silah mı dayıyor,siz neden taraftar kazanamıyorsunuz?
  • provocative woman 17.8.2013 15:52:46
   Hur H; Kadını kapatmaktan bahsediliyor, baş örtüsünden değil. Burada sözü edilen türbandır, çarşaftır. Ve islami kesim değişik renklerde saç görünümü verilmiş türbanlardan başka ne icat etti?
  Sayfa Başı
  Haberlerilber ortaylıkanat atkayaertuğrul özkökŞanlıurfaOperasyonPKKGökhan Gönül