KİLİS HABERLERİ

Arıcılar Birliği Üyelerine Eğitim

IHA
27.10.2015 - 09:46Son Güncelleme :

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ KİLİS ARICILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE EĞİTİM VERDİ

IHA

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Kilis Arıcılar Birliği üyelerine organik bal yetiştiriciliği konusunda eğitim verildi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim toplantısına Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Songül Kadıoğlu’da katıldı.
İl Müdürü Songül Kadıoğlu, organik bal yetiştiriciliğinin önemli olduğunu ifade ederek, “Arıcılar Birliği üyelerine organik bal yetiştiriciliği konusunda teknik destek veriyoruz. Yetiştirilen bal organik olduğu zaman hem üretimimiz para kazanacak hemde bu balları tüketenler kaliteli bal yemiş olacaklar. Biz bal üretimi yapan Kilis Arıcılar Birliği üyelerine her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.
Daha sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü uzmanları sinevizyon eşliğinde organik bal üretimi ile ilgili eğitim verdiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden Arıcılar Birliği Üyelerine Eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 09 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Arıcılar Birliği Üyelerine Eğitim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı