« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arıca'nın görevine son verildi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca’nın görevine son verildiği bildirildi.

Basın Sözcüsü Vahit Gereçci, yaptığı açıklamada, Gaziantepspor Yönetim Kurulu’nun, Arıca’nın Trabzonspor karşılaşması sonrasındaki basın toplantısında, basın mensuplarıyla muhatap olma biçimini değerlendirdiğini, ortaya konan uslüp ve tavrın Gaziantepspor geleneğinde yeri olmadığını saptadığını kaydetti.

Gereçci, "Bu şartlar çerçevesinde yönetim kurulumuz sayın teknik direktörümüzle daha uzun bir süre birlikte olamayacağına karar vermiş, kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edilmesi kararlaştırmış, bundan sonraki yaşamanda başarılar dilemiştir" dedi.

ARICA: "BENİM HİÇBİR ŞEYDEN HABERİM YOK"

Gaziantepspor Yönetim Kurulu’nun görevine son verdiği teknik direktör Erdoğan Arıca, "Benim hiçbir şeyden haberim yok" dedi.

İstanbul’da bulunan Arıca, Gaziantepspor yönetiminden görevine son verildiğine ilişkin bir tebligat almadığını bildirdi.

"Basına görevden alındığıma ilişkin faks mesajı geçilmişse bu da bir bakıma tebligat sayılır" diyen Arıca, şöyle konuştu:

"Yönetim görevden alınmam için bir karar almışsa, bu karara ilişkin şimdilik bir değerlendirme yapmayacağım. Yarın Gaziantep’e döneceğim ve Salı günü de bir basın toplantısı düzenleyeceğim".


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler