Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arıca: Yapacak bir şey yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Arıca, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, galibiyet nedeniyle Fenerbahçe'yi tebrik ettiklerini söyledi.
Maça iyi başladıklarını ve penaltı pozisyonuna kadar da rakibe pozisyon vermediklerini belirten Arıca, “Maçı iki bölümde değerlendirmek gerekiyor. İlk 20 dakika ve kalan 70 dakikalık bölümler. Penaltıya kadar rakibe pozisyon vermedik. Ancak daha sonra oyun düzenimiz bozuldu. Ve maç böyle bitti. Üzgünüz yapacak bir şey yok” diye konuştu.

Arıca bir soru üzerine ise hakemlerin verdiği kararlarla ilgili yorum yapmayacağını kaydetti.

DAUM: OYUNCULARIMI KUTLUYORUM

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum da iyi oyun nedeniyle oyuncularını kutladığını ifade etti.

Maçın ilk bakışta kolay gibi göründüğünü belirten Daum, “Kolay gibi görünüyor, ama takımı buraya getirmek önemli. Takımla gurur duyuyorum” dedi.

Bir soru üzerine karşılaşmanın hakemini iyi bulduğunu kaydeden Daum, yorum yaparken hakemlere karşı dikkatli olunması gerektiğini belirterek, “TV başından yorum yapmak kolaydır. Yorum yaparken hakemin gözüyle görmek gerekir. Sahada hiç bir hakemin gözünde yavaşlatılmış pozisyon yoktur. Yorum yaparken bunlara dikkat etmek gerekir” dedi.

Takımın zaman zaman eleştirildiğini de ifade eden Daum, “Kimi zaman oyuncular, kimi zaman başkan, kimi zaman da teknik heyet eleştirildi. Ama Fenerbahçe takımı tüm çalışanlarıyla iyi yolda” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler