« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arıca: Önemli olan başarının devamlılığı

Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, “Başarıda önemli olan sürekliliğin devam etmesidir” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, geçen hafta Yozgat'ta oynadıkları Sivasspor maçından alınan 3-0'lık galibiyeti değerlendiren Arıca, kötü saha şartlarına rağmen iyi bir sonuç aldıklarını söyledi.

Arıca, oyuncuların sergiledikleri performansı bundan sonraki karşılaşmalarda göstermeleri halinde başarının kaçınılmaz olduğunu ifade etti.

Bu hafta sonu Fenerbahçe ile yapacakları müsabakanın Samsunsporlu oyuncular için bir fırsat olduğunu belirten Arıca, “Sahamızda namağlup bir takımla oynayacağız. Oyuncular için bu değerlendirilmesi gereken bir fırsattır. Göstereceğimiz iyi performans ile lig liderini yenebilecek güçte bir takımız” diye konuştu.

MEHMET POLAT'IN DURUMU

Sivasspor maçı öncesi yapılan son idmanda sakatlandığı için takımdaki yerini alamayan Mehmet Polat'ın, Fenerbahçe karşılaşmasında oynayabileceğini ifade eden Arıca, şu bilgileri verdi: “Sivasspor maçı öncesi, Yozgat'ta sahaya alışmak için buz üstünde yaptığımız son idmanda düşerek belinden hafif sakatlanan Mehmet'i, tedbir amacıyla bu karşılaşmada oynatmadık. Fakat yapılan tedavinin ardından, Mehmet Fenerbahçe maçında oynayabilecektir.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler