« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arıca Köpürdü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Samsunspor Teknik Direktörü, önceki gün ümit takımla 1-1 berabere kalan yedeklere öfke kustu. Erdoğan Arıca, ‘‘Böyle oynarsanız forma yüzü göremezsiniz’’ dedi.

Gözdağı verdi

Samsunspor'da Teknik Direktör Erdoğan Arıca'dan yedeklere gözdağı. Önceki gün ümit takımla yapılan maçta görev alan oyuncularının performanslarından memnun olmayan Teknik Direktör Erdoğan Arıca, ‘‘Böyle oynarsanız bu takımda forma yüzü göremezsiniz. Herkesin idmanlarda daha çok çalışmasını istiyorum. Yoksa sonuçlarına katlanırsınız’’ diye sert çıktı.

Hazır değiliz

Futbolcularının performansından memnun olmadığını söyleyen Erdoğan Arıca, ‘‘Henüz tam olarak lige hazır değiliz. Bu maçta görev verdiğim futbolcularımızın performansları da istediğim düzeyde değil. Böyle oynarlarsa, bu takımda formayı biraz zor kaparlar. Çalışmalarda daha istekli ve arzulu olmak zorundalar. Oyuncularımın iyi düzeye geleceğini umuyorum’’ dedi.

Herkes şans bulacak

Arıca, hazırlık maçlarının lig öncesi çok önemli olduğunu ve bu maçların devam edeceğini belirterek şöyle devam etti: ‘‘31 Temmuz'da Ankara'da yapılacak kupa maçlarında bütün oyuncularıma şans tanıyacağım. Futbolcularımın bu maçlarda göstereceği performansla birlikte kadroya şekillendireceğim. Hedefimiz ligi orta sıralarda bir yerlerde tamamlamak.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler