Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Arıca: Hata istemiyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Üç günlük aradan sonra çalışmalara kendi tesislerinde yeniden başlayan Samsunspor'da Teknik Direktör Erdoğan Arıca yapılan hatalardan dolayı futbolcuları sık sık uyardı. ‘‘İdmanlar maçın aynasıdır’’ diyen Arıca oyuncularından daha dikkatli olmalarını istedi...

Samsunspor yeni sezon için ikinci etap çalışmalarına 3 günlük iznin ardından kendi tesislerinde yaptığı tek çalışmayla başladı. Teknik Direktör Erdoğan Arıca yönetimindeki idmana, izinli olan Erman ve Mehmet katılmazken, hafif sakatlığı bulunan Celil ise düz koşu yaptı.

Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ve yöneticilerin de izlediği çalışmayı Erdoğan Arıca yapılan hatalar yüzünden sık sık yarıda kesti. Arıca, ‘‘Burada yaptığınız hatanın telafisi mümkün, ancak ligde değil. Daha dikkat olmalısınız. İdmanlar maçın aynasıdır. Hata istemiyorum’’ diyerek futbolcuları uyardı.

Öte yandan kırmızı beyazlı ekibin dünkü çalışmasına katılan yabancı oyunculardan Möller ve Yasine, teknik direktör Erdoğan Arıca'dan tam not aldı. 1 hafta daha izlenecek olan bu oyuncularla son dakikada bir pürüz çıkmazsa mukavele imzalanacağı öğrenildi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler