Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Arena'yı dünyaya örnek göstereceğiz'

Beşiktaş’ın sponsorunun 1 numarası dün Dolmabahçe’deydi. Başkan Fikret Orman ile inşaatı gezen Colao “Arena bizim dünyada yatırım yaptığımız tek stat. Sebebi sıfırdan yapılması” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ın yeni stadı Vodafone Arena’da dün dünyaca ünlü bir isim vardı. Başkan Fikret Orman ile görüşerek incelemelerde bulunan Vodafone Grubu CEO’su Vittorio Colao, Arena’nın akıllı stadyum özellikleriyle bir çekim merkezi olacağını belirterek, “Bu sayede Türkiye, devrim niteliğindeki dijital dönüşümde en önlerde yer alıyor” diye konuştu. Hürriyet Yayın Direktörü Fikret Ercan’ında takip ettiği incelemelerde Vodafone Arena’ya hayran kaldığını söyleyen CEO Vittoria Colao sponsorluktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, yürütülen özverili çalışmalardan ötürü Orman’a ve Beşiktaş Kulübü yetkililerine teşekkür etti.


“Türkiye pazarına inanıyor ve güveniyoruz”
Colao Arena ile ilgili şunları söyledi: “Vodafone Arena ve Beşiktaş sponsorluğumuz, Vodafone Grubu olarak Türkiye’de bugüne kadar yaptığımız en büyük yatırımlardan birini oluşturuyor. Vodafone Arena projesine büyük değer veriyor ve bir teknoloji abidesi olacak bu stadyumu heyecan ve merakla bekliyoruz. Bu stadı showroomumuz yapacağız. Dünyaya örnek göstereceğimiz bir stat olacak. Bizim yatırım yaptığımız tek stat. Çünkü sıfırdan yapılıyor.” Vodafone Türkiye CEO’su Gökhün Öğüt ise “Vodafone’un verdiğ idestekten dolayı gurur duyuyoruz. Sayın Colao’yu stadımızın açılışına da bekliyoruz” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz